رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد از حضور ۸۰ درصدی جوانان ونو جوانان حاجی آبادی در مراسم معنوی اعتکاف خبر داد. به گزارش پیارم، حجت الاسلام اسماعیل فوادیان با اعلام این خبر افزود: مراسم معنوی اعتکاف با توجه به استقبال پرشور جوانان و نوجوانان با شکوه تر از سنوات قبل برگزار شد.  وی در ادامه ...

رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد از حضور ۸۰ درصدی جوانان ونو جوانان حاجی آبادی در مراسم معنوی اعتکاف خبر داد.

به گزارش پیارم، حجت الاسلام اسماعیل فوادیان با اعلام این خبر افزود: مراسم معنوی اعتکاف با توجه به استقبال پرشور جوانان و نوجوانان با شکوه تر از سنوات قبل برگزار شد. 

وی در ادامه تصریح کرد: پس از جمع بندی گزارشات مساجد برگزار کننده اعتکاف شاهد حضور بی سابقه نوجوانان و جوانان بودیم که این نکته از برکات انقلاب اسلامی است. 
وی در پایان از همکاری مجدانه دفتر امام جمعه حاجی آباد و هیئت امناء مساجد برگزار کننده مراسم معنوی اعتکاف با اداره تبلیغات اسلامی شهرستان حاجی آباد تقدیر و تشکر کرد. 

شایان ذکر است، این مراسم معنوی در شهر و روستاهای حاجی آباد با حضور ۸۱۰ معتکف برگزار شده که ۷۰۰ نفر از شرکت کنندگان را خواهران و ۱۱۰ نفر را برادران تشکیل می‌دهند که این تعداد نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد افزایش داشته است و حضور ۸۰ درصدی نوجوانان وجوانان حاجی آبادی در مراسم اعتکاف امسال بی نظیر بوده است. 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4400

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.