پیارم خبر:بخشدار مرکزی حاجی آباد گفت:به همت مسئولین  ۸۰ درصد از مجموع ۲۵۰ مصوبه بازدیدهای روستایی بخش مرکزی عملی شد. به گزارش خبرنگار پیارم, نادر قادری بخشدار مرکزی حاجی آباد درگردهمایی دهیاران  و روسای شوراهای اسلامی بخش مرکزی حاجی آباد با بیان این مطلب افزود: طی بازدیدهای بعمل آمده از روستاهای بخش مرکزی و جلسات ...

پیارم خبر:بخشدار مرکزی حاجی آباد گفت:به همت مسئولین  ۸۰ درصد از مجموع ۲۵۰ مصوبه بازدیدهای روستایی بخش مرکزی عملی شد.

به گزارش خبرنگار پیارم, نادر قادری بخشدار مرکزی حاجی آباد درگردهمایی دهیاران  و روسای شوراهای اسلامی بخش مرکزی حاجی آباد با بیان این مطلب افزود: طی بازدیدهای بعمل آمده از روستاهای بخش مرکزی و جلسات منعقده در روستاها تا کنون بالغ بر ۲۵۰ مصوبه در دستور کار داشته ایم که نزدیک به ۸۰ درصد آنها عملی و مابقی در حال پیگیری می باشد.
وی در جهت حل مشکلات روستاها ، تعاون و تعامل شوراها و دهیاران را با مسئولین اجرایی و امنیتی بسیار ارزشمند خواند و اظهار داشت: از شوراهای محترم و دهیاران عزیز انتظار داریم بنا به رسالت خود با تلاش و همتی دو چندان، زمینه زندگی آسان و شرافتمندانه را برای روستائیان خود به ارمغان آورند.
قادری با اشاره به موضوع سامانه بودجه دهیاریها افزود: دهیاران به منظور جذب اعتبار بیشتر فعالیت خود را مضاعف نمایند تا از طریق سامانه یاد شده که موید ظرفیت و عملکرد دهیاریهاست زمینه تخصیص اعتبار بیشتر را برای روستای خود فراهم نمایند.
بخشدار مرکزی حاجی آباد از راه اندازی تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی در این شهرستان خبر داد و خواستار همکاری دهیاران با تعاونی مذکور شد.
نادر قادری در پایان انجام بموقع پروژه ها، راهکارهای افزایش مشارکت مردم و رعایت مصادیق فنی و مهندسی را در انجام طرح های دهیاری ها حائز اهمیت دانسته و از دهیاران خواستند ضمن گام نهادن در این مسیر با تعامل بیشتر با مسئولان اجرایی و شوراهای اسلامی در رفع مشکلات روستاها مؤثر و تاثیرگذار باشند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2103

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.