مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان گفت: طی سال گذشته هشت هزار و ۷۱۵ فقره انشعاب آب در استان و دو هزار و ۸۶۸ فقره نیز در شهر بندرعباس واگذار و نصب شده است.   به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس،‌ حسین خادمی بعدازظهر امروز طی نشستی از واگذاری و نصب هشت هزار و ۷۱۵ فقره انشعاب ...

مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان گفت: طی سال گذشته هشت هزار و ۷۱۵ فقره انشعاب آب در استان و دو هزار و ۸۶۸ فقره نیز در شهر بندرعباس واگذار و نصب شده است.

خبرگزاری فارس: واگذاری 8 هزار فقره انشعاب آب در هرمزگان / واگذاری 423 فقره انشعاب آب در دو ماهه امسال

 

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس،‌ حسین خادمی بعدازظهر امروز طی نشستی از واگذاری و نصب هشت هزار و ۷۱۵ فقره انشعاب آب در استان در سال گذشته خبر داد و گفت: بیشترین میزان فروش انشعابات مربوط به مشترکین بخش خانگی بوده است، به طوری که تعداد هفت هزار و ۸۴۸ فقره انشعاب آب در این بخش واگذار و نصب شده است.

وی با بیان اینکه از این تعداد، دو هزار و ۸۶۸ فقره در شهر بندرعباس واگذار شده است، افزود: امسال نیز در این شهر تعداد ۴۲۳ فقره انشعاب آب در دو ماهه اول واگذار و نصب شده است.

مدیر عامل آب و فاضلاب هرمزگان با بیان اینکه مشترکین پرمصرف بیشتر از بخش خانگی هستند، دقت در عدم وجود نشتی از لوله‌ها و شیرآلات، استفاده از وسایل خانگی جدید کم مصرف مانند، نصب دوش‌های کم مصرف، استفاده از درفشان (ابزار کاهنده مصرف) را از جمله راهکارهای کاهش مصرف آب از سوی شهروندان عنوان کرد.

خادمی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: طی سال جاری تعویض ۱۰ هزار و ۸۴۰ فقره کنتور معیوب در بودجه این شرکت پیش‌بینی شده است که تا پایان امسال اجرایی می‌شود.

وی ادامه داد: طی سال ۹۱ تعداد انشعابات غیرمجاز شناسایی شده ۵۵۷ فقره بوده که از این تعداد ۴۴۰ فقره به مجاز تبدیل شده است .

این مسئول افزود: این شرکت با فعال کردن واحد حقوقی، گزارش روزانه مأمورین قرائت، گزارش‌های مردمی، پرسنل، پیمانکاران ذیربط(اتفاقات، وصول مطالبات) ضمن جلسات هفتگی با مأموران قرائت در خصوص گزارش خلافی و تشکیل تیم‌های بازرسی به این مهم می‌پردازد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در پایان از تعویض ۱۳ هزار و ۴۶۶ کنتور معیوب طی سال گذشته خبر داد و گفت: هزینه تعویض این تعداد کنتور بیش از ۱۰ میلیارد ریال بوده است.

وی در پایان ابراز داشت: همچنین طی سال‌جاری تعویض ۱۰ هزار و ۸۴۰ فقره کنتور معیوب در بودجه این شرکت پیش‌بینی شده است که تا پایان امسال اجرایی می‌شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4739

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.