معاون دانشگاه پیام نور استان اردبیل گفت: برگزاری هشت سمینار با استقبال مناسب اقشار مختلف مردم در خلخال روبه‌رو شده است.     به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از فارس ,سیدغنی نظری امروز در گفت‌وگو در اردبیل اظهار داشت: از اول سال جاری هشت سمینار فضای مجازی در شهرستان خلخال برگزار شده که ...

معاون دانشگاه پیام نور استان اردبیل گفت: برگزاری هشت سمینار با استقبال مناسب اقشار مختلف مردم در خلخال روبه‌رو شده است.

خبرگزاری فارس: برگزاری 8 سمینار سایبری در خلخال

 

 

به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از فارس ,سیدغنی نظری امروز در گفت‌وگو در اردبیل اظهار داشت: از اول سال جاری هشت سمینار فضای مجازی در شهرستان خلخال برگزار شده که با استقبال مناسب دانشجویان، فرهنگیان و اقشار مختلف مردم قرار گرفته است.

وی به اهمیت توجه و آگاهی جوانان و قشر تحصیل کرده به فضای مجاری و سایبری گفت: بستر‌های موجود در فضاهای آموزش عالی و دانشگاهی باید طوری برنامه ریزی شود که این آگاهی بخشی به بهترین نحو مطلوب انجام شده و اقشار مختلف جامعه بتوانند از مباحث بیشترین استفاده را ببرند.

وی با تقدیر از برگزارکنندگان همایش‌های فضای مجازی و سایبری در خلخال گفت: جامعه در مقابل تهدیدات نرم دشمنان بیشتر به نیازمند آگاهی بخشی است و آگاهی بخشی مستمر باید برای تمامی قشر ها انجام گیرد.

نظری تصریح کرد: با توجه به اینکه دشمن روی جوانان و دانش آموختگان و دانشجویان هدف گذاری کرده ضرورت ادامه مستمر برگزاری این سمینارها با همکاری ارگان‌های مختلف الزامی و ضروری به نظر می رسد.

نظری آگاهی خانواده‌ها از تهدیدات جنگ نرم دشمن و فضای مجازی را خواستار شد و گفت: زمانی تهدید‌ها و محدوده برای حمله مشخص بود ولی اکنون در تهدیدها فرامرزی و به دور از چشم همگان با استفاده از امکانات الکترونیکی و ارتباطی است که هوشیاری خانواده در مراقبت از نوجوانان و جوانان که بیشتر مورد تهدید دشمن باید دو چندان شود.

نظری خطاب به اساتید اهل فن در برگزاری این سمینارها نیز گفت: سعی شود مطالب با سرفصل‌‌های مجزا و کاملا کارشناسی شده و با سطوح بندی ذهنی اقشار مختلف جامعه بیان شود تا بحث‌ها گیرا باشد.

معاون دانشگاه پیام نور استان اردبیل در پایان بخش گفت‌و‌گوی خود گفت: زحمات ارزشمند انعکاس صریح رویدادها از برگزاری این سمینارها و گزارش‌ها توسط اهل قلم نیز نباید از دید مسئولین به دور باشد زیرا رسانه نقشی اساسی در اطلاع رسانی در جامعه دارد.

از اردبیل، اساتید و هیئت علمی دانشگاه پیام نور خلخال بیشترین نقش را در برگزاری سمینار های فضای مجازی داشته اند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11305

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.