مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: این شرکت موفق شده طی شش ماه گذشته عملیات ۷۵ کیلومتر لوله‌گذاری در سطح شهر بندرعباس را به پایان برساند.   حسین خادمی با اشاره به پروژه‌های شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در این استان اظهار داشت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون این شرکت با تمام محدویت‌های موجود ...

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: این شرکت موفق شده طی شش ماه گذشته عملیات ۷۵ کیلومتر لوله‌گذاری در سطح شهر بندرعباس را به پایان برساند.

خبرگزاری فارس: پایان عملیات 75 کیلومتر لوله‌گذاری توسط آبفا در بندرعباس

 

حسین خادمی با اشاره به پروژه‌های شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در این استان اظهار داشت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون این شرکت با تمام محدویت‌های موجود در سطح شهر بندرعباس، موفق به لوله گذاری به طول ۷۵ کیلومتر شده است.

وی تاکید کرد: برنامه زمانبندی شرکت آب و فاضلاب شهری هرمزگان به نحوی است که با توجه به فصل بازگشایی مدارس، این شرکت در نیمه دوم سال در مراکز شهرهای استان و مناطق پرتردد هیچ حفاری را برای لوله‌گذاری نداشته باشد.

مدیر عامل آب و فاضلاب شهری هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: از مقامات مربوطه درخواست کرده‌ایم با توجه به فصل بازگشایی مدارس و آغا مسافرت‌های پاییزه و زمستانه به هرمزگان، به این شرکت اجازه دهند عملیات لوله‌گذاری و حفاری‌های لازم در برخی از نقاط  که در حاشیه شهرها قرار دارد، ادامه دهد.

این مسئول اذعان داشت: به عنوان نمونه در حال حاضر نقاطی همانند انتهای بلوار سمیه که محل اتصال شبکه شهرک پیامبر اعظم (ص)‌ به شبکه اصلی شهر است و همچنین بلوار غرب ۱۰ هکتاری این شهرک نیاز به ادامه عملیات مربوطه است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7439

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.