حاجی آباد- آغاز بکار نمایشگاه عرضه مستقیم کالای پائیزه حاجی آباد با مشارکت ۷۰ غرفه در این شهرستان افتتاح شد. به گزارش خبرنگار پیارم،رامین یوسفی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت حاجی آباد اظهارداشت: نمایشگاه مزبور در ۷۰ غرفه ۲۰ متری برپا شده و واحدهای صنفی و تولیدی اقدام به عرضه محصولات خود با تخفیفی معادل ...

حاجی آباد- آغاز بکار نمایشگاه عرضه مستقیم کالای پائیزه حاجی آباد با مشارکت ۷۰ غرفه در این شهرستان افتتاح شد.


به گزارش خبرنگار پیارم،رامین یوسفی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت حاجی آباد اظهارداشت: نمایشگاه مزبور در ۷۰ غرفه ۲۰ متری برپا شده و واحدهای صنفی و تولیدی اقدام به عرضه محصولات خود با تخفیفی معادل ۵ تا ۲۰ درصد قیمتهای مشابه در بازار خواهند پرداخت.

وی تصریح کرد: عمده این واحدها عرضه کننده لوازم التحریر، پوشاک، کیف و کفش، مواد غذایی و پروتئینی هستند.

یوسفی در ادامه گفت: در ایام برگزاری این نمایشگاه سه بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت حاجی آباد و نیز بازرسان مجمع امور صنفی این شهرستان با حضور در محل نمایشگاه بر روند عرضه کالاها نظارت و با تخلفات احتمالی نیز برخورد خواهند کرد.

وی افزود: در راستای طرح نظارتی بازگشایی مدارس، بازرسان این اداره با همراهی بازرسان اصناف و تعزیرات حکومتی از واحدهای عرضه کننده اقدام پرمصرف این ایام بویژه پوشاک، کیف و کفش و لوازم التحریر بازرسی و بر روند توزیع این اقلام نظارت می کنند.

یوسفی در ادامه از توزیع لوازم تحریر با مقادیر مناسبی از انواع دفترچه های دانش آموزی در نمایشگاه پائیزه این شهرستان خبرداد.

وی در پایان تصریح کرد: شهروندان حاجی آبادی می توانند از بیست و یکم تا سی ام شهریور ماه سال جاری صبح و عصر از این نمایشگاه بازدید کنند.


 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1695

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.