دیر کل عتبات عالیات سازمان حج در گفت و گو با دانا خبر داد: ۷کشته و ۱۷ زخمی در سه تصادف زائران ایرانی از شب گذشته تا کنون/دفن این زائران در عراق یا ایران در اختیار خانواده هایشان است مدیر کل سازمان عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: از شب گذشته تا به امروز ...
دیر کل عتبات عالیات سازمان حج در گفت و گو با دانا خبر داد:

۷کشته و ۱۷ زخمی در سه تصادف زائران ایرانی از شب گذشته تا کنون/دفن این زائران در عراق یا ایران در اختیار خانواده هایشان است

7کشته و 17 زخمی در سه تصادف زائران ایرانی از شب گذشته تا کنون/دفن این زائران در عراق یا ایران در اختیار خانواده هایشان است

مدیر کل سازمان عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: از شب گذشته تا به امروز سه تصادف رخ داده است که این حادثه ها ۷ کشته و ۱۷ زخمی برجای گذاشت که دو نفر از مجروحین هم حالشان وخیم است.

محمد نظافتی مدیر کل سازمان عتبات عالیات سازمان حج و زیارت  در گفت وگو با خبرنگار اجتماعیشبکه اطلاع رسانی راه دانا در خصوص اینکه آیا زائرانی که در این ایام فوت کرده اند زیر نظر سازمان حج بوده اند یا خیر اظهار داشت: تمامی زائرانی که در کشور عراق در این ایام فوت کرده اند به صورت انفرادی سفر کرده اند و زیر نظر سازمان حج نبوده اند.

وی در ادامه گفت: اختیار برگشت آنها برعهده خانواده هایشان است که بر اساس فرمی که در اختیار آنها قرار می گیرد تصمیم می گیرند که آیا در کشور عراق دفن شوند یا به ایران انتقال یابند.

مدیر کل سازمان عتبات عالیات در خصوص حادثه تصادف زائران ایرانی هم تصریح کرد:از شب گذشته تا به امروز سه تصادف رخ داده است که این حادثه ها ۷ کشته و ۱۷ زخمی برجای گذاشت که دو نفر از مجروحین هم حالشان وخیم است؛ جنازهای این زائران هم امروز توسط  نیروهای هلال احمر ایران به مرز مهران انتقال یافته است.

نظافتی در پایان تاکید: هنوز اسامی کشته شدگان به ما اعلام نشده است و به محض اینکه این افراد شناسایی شوند به اطلاع عموم خواهد رسید.

به گزارش دانا ظاهرا یکی از کشته شدگان از تبعه‌های افغانی است.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=24145

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.