معاون پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس از برگزاری دوره آموزشی ضمن خدمت کتب جدیدالتالیف با شرکت ۶۸۳ معلم ناحیه یک در شهریور ماه خبر داد.   به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، مسلم بازیارنسب صبح امروز در نشستی اظهار داشت: مدرسان ناحیه یک جهت اجرای دوره‌های آموزش معلمان و روش تدریس کتب جدیدالتالیف ...

معاون پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس از برگزاری دوره آموزشی ضمن خدمت کتب جدیدالتالیف با شرکت ۶۸۳ معلم ناحیه یک در شهریور ماه خبر داد.

خبرگزاری فارس: برگزاری دوره‌های آموزشی کتاب جدیدالتالیف برای 680 معلم در بندرعباس

 

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، مسلم بازیارنسب صبح امروز در نشستی اظهار داشت: مدرسان ناحیه یک جهت اجرای دوره‌های آموزش معلمان و روش تدریس کتب جدیدالتالیف در شهریور ماه سال‌جاری  آمادگی لازم را دارند.

وی ادامه داد: تعداد شش نفر از آموزگاران ابتدایی و چهار نفر از دبیران متوسطه دوره اول در دوره‌های آموزشی ویژه مدرسان کتب جدید التالیف که در تهران تشکیل شده بود شرکت کردند.

این مسئول با اشاره به اینکه آموزش مدرسان در دو مرحله انجام خواهد گرفت اظهار داشت: در مرحله نخست نحوه تدریس دروس زبان عربی، فرهنگ و هنر و زبان و ادبیات فارسی اول متوسطه و دروس علوم تجربی و فارسی، ریاضی، فرهنگ و هنر و مطالعات اجتماعی پایه سوم ابتدایی به مدرسان آموزش داده شده است.

بازیارنسب در ادامه بیان داشت: مرحله دوم این آموزش‌ها در آخر مرداد ماه پس از ماه مبارک رمضان به منظور تامین مدرس کتب جدید التالیف دینی، قرآن و تربیت بدنی و سلامت پایه سوم ابتدایی، ریاضی، علوم تجربی، دینی و قرآن، زبان انگلیسی، تفکر و سبک زندگی، مطالعات اجتماعی، تربیت بدنی و سلامت و کار و فناوری پایه اول متوسطه اول در تهران برگزار می‌شود.

معاون پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس در پایان با اشاره به برگزاری دوره اول کلاس‌های آموزش ضمن خدمت معلمان در شهریور ماه تصریح کرد:  این مدرسان در سال تحصیلی جاری مسئولیت آموزش نزدیک به ۱۵۳ معلم پایه‌های سوم ابتدایی و ۵۳۰ دبیر دوره اول متوسطه را از طریق تشکیل کارگاه‌های آموزشی و مهارتی بر عهده خواهند داشت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5552

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.