مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان از محکومیت ۶۸۰ میلیون ریالی قاچاقچی پرتقال مصری در تعزیرات حکومتی همدان خبر داد.     به گزارش پیارم  به نقل از سازمان تعزیرات حکومتی همدان، رضا سعیدی اظهار کرد: فردی که اقدام به قاچاق بیش از یک هزار و ۲۰۰ کیلو گرم پرتقال مصری به وسیله یک دستگاه خودرو کامیون ولوو کرده بود هنگام ...

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان از محکومیت ۶۸۰ میلیون ریالی قاچاقچی پرتقال مصری در تعزیرات حکومتی همدان خبر داد.

خبرگزاری فارس: محکومیت 680 میلیون ریالی قاچاقچی پرتقال مصری در همدان

 

 

به گزارش پیارم  به نقل از سازمان تعزیرات حکومتی همدان، رضا سعیدی اظهار کرد: فردی که اقدام به قاچاق بیش از یک هزار و ۲۰۰ کیلو گرم پرتقال مصری به وسیله یک دستگاه خودرو کامیون ولوو کرده بود هنگام عبور از ایست و بازرسی شهید زارعی همدان توسط مأمورین انتظامی دستگیر شد.

وی افزود: با اعلام شکایت گمرک پرونده‌ای در این راستا در شعبه ویژه گلوگاه شهید زارعی همدان تشکیل شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان بیان داشت: شعبه مربوطه نیز پس از انجام تحقیقات و تشریفات قانونی و صدور رأی مقتضی نامبرده را علاوه بر ضبط کالا به پرداخت مبلغ ۶۸۷ میلیون و ۶۶۴ هزار و ۷۸۸ ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم کرد.

وی ادامه داد: فردی دیگر که اقدام به قاچاق بیش از ۴ هزار و ۲۰۰ کیلو گرم پرتقال مصری به وسیله یک دستگاه خودرو کامیون بادسان کرده بود هنگام عبور از ایست و بازرسی شهید زارعی همدان توسط مأمورین انتظامی دستگیر شد.

سعیدی یادآور شد: با اعلام شکایت گمرک پرونده‌ای در این زمینه در شعبه ویژه گلوگاه شهید زارعی همدان تشکیل شد.

وی خاطرنشان کرد: شعبه مربوطه نیز پس از انجام تحقیقات و جری تشریفات قانونی و صدور رأی مقتضی نامبرده را علاوه بر ضبط کالا به پرداخت مبلغ ۲۲۵ میلیون و ۸۲۴ هزار و ۸۰۸ ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7153

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.