خبرگزاری پیارم: فرمانده فنی نیروی دریایی ارتش گفت: ۴ شناور الحاقی به نیروی دریایی ارتش کاملا بومی بوده و بیش از ۶۶۹ هزار قطعه مورد نیاز این شناورها در داخل تولید شده است. به گزارش خبرگزاری پیارم به نقل از فارس از بندرعباس امیر دریاداردوم عباس زمینی دقایقی پیش در مراسم الحاق شناورهای جدید نیروی ...

خبرگزاری پیارم: فرمانده فنی نیروی دریایی ارتش گفت: ۴ شناور الحاقی به نیروی دریایی ارتش کاملا بومی بوده و بیش از ۶۶۹ هزار قطعه مورد نیاز این شناورها در داخل تولید شده است.

خبرگزاری فارس: تولید بیش از 669 هزار قطعه برای شناورهای جدید ارتش در داخل کشور

به گزارش خبرگزاری پیارم به نقل از فارس از بندرعباس امیر دریاداردوم عباس زمینی دقایقی پیش در مراسم الحاق شناورهای جدید نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه این شناورها در راستای افزایش قدرت دفاعی نیروی دریایی ساخته شده است، افزود: این شناورها به پیشرفته‌ترین امکانات و سلاح‌های روز دنیا مجهز هستند.

وی ادامه داد: ۲ شناور زیرسطحی کلاس غدیر و دو شناور BH7 و SRN6 هواناو بدون کمک‌گیری از کشورهای خارجی ساخته سده است.

وی ادامه داد: امور ساخت ۹۰ هزار قطعه و ۱۰۰ سامانه مورد نیاز برای ۲ شناور زیرسطحی غدیر که ساخت این دو شناور دو سال به طول انجامیده، به‌طور کامل و صددرصدی در داخل و توسط متخصصان کشور محقق شده است.

زمینی همچنین یادآور شد: در هواناوهای یاد شده نیز بیش از ۵۷۹ هزار قطعه به‌کار رفته که تمامی آنها تولید داخل است.

وی ادامه داد: هدف از پروژه‌های مذکور تولید، تعمیر، بهسازی و برخوردارسازی نیروی انسانی از دانش فنی مورد نیاز است.

به گفته زمینی، رسوب دانش فنی طراحی ساخت، تربیت نیروی بومی، صرفه‌جویی ارزی، انتقال دانش و اجرای مدیریت نظام دانش از دیگر اهداف اجرای این پروژه‌ها است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2407

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.