مدیرکل امور حمایت‌های اجتماعی کمیته امداد کشور گفت: ۶۵۰ هزار حامی سرپرستی ۲۵۰ هزار یتیم تحت حمایت این نهاد را در سراسر کشور برعهده دارند.   به گزارش  پیارم خبرگزاری فارس از گرگان، رضا نوروزی جعفری ظهر امروز در جلسه هم اندیشی با حامیان ایتام کمیته امداد امام خمینی گلستان اظهار داشت: در سال جاری جذب حامی ...

مدیرکل امور حمایت‌های اجتماعی کمیته امداد کشور گفت: ۶۵۰ هزار حامی سرپرستی ۲۵۰ هزار یتیم تحت حمایت این نهاد را در سراسر کشور برعهده دارند.

 

به گزارش  پیارم خبرگزاری فارس از گرگان، رضا نوروزی جعفری ظهر امروز در جلسه هم اندیشی با حامیان ایتام کمیته امداد امام خمینی گلستان اظهار داشت: در سال جاری جذب حامی برای ایتام فاقد حامی، اجرای طرح اکرام محسنین و برگزاری محافل حامیان با ایتام از مهمترین برنامه‏ها در این نهاد است.

 

وی حامی خانواده‏های مددجو و امداد را سه محور در توسعه طرح‏های اکرام دانست و خاطرنشان کرد: اتصال این سه حلقه امداد را در جذب حامی و خیران کمک خواهد کرد و امید داریم با برنامه‏های پیش‏بینی شده شاهد افزایش کمک برای خانواده ‏های نیازمند باشیم.

بیشتر حامیان ایتام از اقشار فرهنگی جامعه هستند

مدیرکل امور حمایت‌های اجتماعی کمیته امداد کشور با تاکید بر اینکه ۱۱ درصد حامیان ایتام دارای مدارک تحصیلی فوق لیسانس هستند، گفت: بیشتر حامیان طرح های اکرام این نهاد را اقشار فرهنگی جامعه تشکیل می‏دهند.

نورزی از گسترش شبکه خیرین در سطح کشور خبر داد و افزود: فعالیت‏های  این شبکه به منظور تبلیغ طرح‏های اکرام در بین خانواده‏ها و از طریق حامیان در فضای معنوی ماه مبارک رمضان انجام خواهد شد.

توجه به توزیع عادلانه خدمت در بین خانواده‌های نیازمند

وی توزیع عادلانه خدمت در بین خانواده‏های نیازمند را از دیگر موضوعات مورد توجه برشمرد و افزود: باید با حضور در بین خانواده‏ها و شناسایی مشکلات آن‌ها را در بخش‏های مختلف یاریگر آن‌ها باشیم تا شاهد پویایی و شادابی خانواده‏های تحت حمایت امداد باشیم.

در ادامه این جلسه حامیان پیشنهادات و نظرات خود را در خصوص توسعه طرح‏های اکرام ایتام و محسنین بیان کردند و تبلیغات و توسعه طرح اکرام، هماهنگی با ادارات و اصناف، شفاف سازی خدمات امداد برای مددجویان، تشکیل شورای مشورتی حامیان، اعتمادسازی بین حامیان و … از جمله پیشنهادات ارائه شده توسط حامیان ایتام تحت حمایت کمیته امداد گلستان بوده است.

در این جلسه ۱۵ حامی ایتام استان، قائم مقام و معاونین کمیته امداد گلستان حضور داشتند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5159

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.