دبیر کنفرانس ماشین بنایی و پردازش تصویر ایران گفت: ۶۰۰ مقاله به دبیر‌خانه کنفرانس ماشین بنایی و پردازش تصویر ایران در زنجان ارسال شده است.     به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، علی امیری بعد از ظهر امروز در هشتمین کنفرانس ماشین بینایی و پردازش تصویر ایران در دانشگاه زنجان، اظهار داشت: ...

دبیر کنفرانس ماشین بنایی و پردازش تصویر ایران گفت: ۶۰۰ مقاله به دبیر‌خانه کنفرانس ماشین بنایی و پردازش تصویر ایران در زنجان ارسال شده است.

خبرگزاری فارس: پذیرش 600 مقاله در دبیر‌خانه کنفرانس ماشین بنایی و پردازش تصویر ایران در زنجان

 

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، علی امیری بعد از ظهر امروز در هشتمین کنفرانس ماشین بینایی و پردازش تصویر ایران در دانشگاه زنجان، اظهار داشت: ۱۲۰ مقاله ارسالی به صورت شفاهی ارائه می‌شود.

وی به ارائه مقالات در این کنفرانس اشاره کرد و افزود: ۱۰۷ مقاله نیز به صورت پوستر در هشتمین کنفرانس ماشین بنایی و پردازش تصویر ایران در دانشگاه زنجان ارائه خواهد شد.

دبیر اجرایی کنفرانس ماشین بنایی و پردازش تصویر ایران فرایند داوری مقالات ارائه شده را یادآور شد و گفت: هر مقاله ارسالی به این کنفرانس با بررسی سه داور به انجام خواهد رسید.

وی با بیان اینکه بررسی و نتیجه‌گیری مقالات با حضور سه داور صورت می‌گیرد، افزود: فرایند مناسبی برای بررسی مقالات برنامه‌ریزی شده است.

امیری از رشد ۱۲ درصدی ارائه مقالات به این کنفرانس علمی خبر داد و یادآور شد: با توجه به پذیرش مقالات روند رو به رشدی را شاهد هستیم.

دبیر اجرایی کنفرانس ماشین بنایی و پردازش تصویر ایران با بیان اینکه در ۲۸ نشسیت نسبت به ارائه شفاهی مقالات اقدام خواهد شد، خاطر نشان کرد: ارائه پوستری مقالات نیز در هفت نشست ارائه می‌شود.

وی درج مقالات در سایت‎های معتبر علمی را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: درج مقالات در سایت‌های علمی معبر یکی از موارد مهم در این کنفرانس است.

امیری همچنین از چاپ مقالات برتر در پنج مجله معتبر علمی خبر داد و تاکید کرد: مقالات برتر در مجلات و نشریات معتبر علمی به چاپ می‌رسد.

دبیر اجرایی کنفرانس ماشین بنایی و پردازش تصویر ایران به روند توسعه دانش و فناوری در حوزه کامپیوتر اشاره کرد و گفت: برگزاری این کنفراس موجب توسعه توسعه دانش و فناوری در این حوزه خواهد شد.

وی گذر از مسیرهای علمی را مورد تاکید قرار داد و گفت: ماشین بنایی و پردازش تصویر در دهه‌های اخیر مورد تاکید و توجه نخبگان و پژوهشگران کشورمان بوده است.

امیری علوم کامپیوتر و شبکه‌های هوشمند اجتماعی را یادآور شد و تاکید کرد: ماشین بنایی و پردازش تصویر از جمله زیر ساخت‌های مهم در این حوزه‌ها محسوب می‌شوند.

دبیر اجرایی کنفرانس ماشین بنایی و پردازش تصویر ایران پژوهش و تحقیقات در حوزه ماشین‌بینایی و پردازش تصویر را مهم برشمرد و گفت: پیوند این حوزه با فناوری مدرن و کاربرد در حوزه‌‌های مختلف زندگی، نباید نادیده گرفته شود.

وی به برگزاری این کنفرانس علمی در دانشگاه زنجان اشاره کرد و یادآور شد: باید مسیر‌های گذر به علم و دانش در این حوزه تقویت شود.

امیری برگزاری این کنفرانس را مثبت ارزیابی کرد و گفت: همایش و کنفرانس‌های علمی بستر مناسبی برای تبادل نظر را ایجاد می‌کند.

وی فعالیت مشترک علمی را حائز اهمیت خواند و خاطر نشان کرد: ایجاد بستر مناسب برای ارتقای وضعیت موجود از اهداف جاری است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7484

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.