کارشناس سنجش و ارزشیابی دوره های تحصیلی آموزش و پرورش گفت: بیش از ۶۰ درصد شرکت کنندگان در کنکور را دانش آموزان دختر تشکیل می دهند به گزارش پیارم ،کارشناس سنجش و ارزشیابی دوره های تحصیلی آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد گفت : آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد تمهیدات لازم را برای برگزاری ...

کارشناس سنجش و ارزشیابی دوره های تحصیلی آموزش و پرورش گفت: بیش از ۶۰ درصد شرکت کنندگان در کنکور را دانش آموزان دختر تشکیل می دهند


به گزارش پیارم ،کارشناس سنجش و ارزشیابی دوره های تحصیلی آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد گفت : آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد تمهیدات لازم را برای برگزاری کنکور سراسری سال نود ودورا فراهم نموده است.


نادر جعفری پور دراگاهی بیان داشت: تعداد ده حوزه برای شرکت هشتصدو پنجاه و هشت نفر داوطلب در نظر گرفته شده است وی آمار شرکت کنندگان به تفکیک گروههای مختلف را بدین شرح اعلام نمود:در گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی یکصدو پنجاه چهارنفر،هنربیست و شش نفر،علوم تجربی چهارصدو شانزده نفر، ادبیات علوم انسانی یکصدوهشتادو سه نفرو زبان خارجه هفتاد و نه نفر .


کارشناس سنجش و ارزشیابی دوره های تحصیلی افزود:شصت و سه و نیم درصد دواطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری را در شهرستان حاجی آباد ،خواهرو سی و شش و نیم درصد را براداران تشکیل می دهند.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5158

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.