خبرگزاری پیارم: معاون برنامه‎ریزی استاندار چهارمحال و بختیاری از پیشرفت ۶۰ درصدی ساخت بیمارستان ۲۴ تختخوابی مالخلیفه در شهرستان لردگان خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، حمیدرضا فروزنده ظهر امروز در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرستان لردگان اظهار داشت: تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های نیمه تمام یکی از اولویت‌های اصلی دولت در سال جاری ...

خبرگزاری پیارم: معاون برنامه‎ریزی استاندار چهارمحال و بختیاری از پیشرفت ۶۰ درصدی ساخت بیمارستان ۲۴ تختخوابی مالخلیفه در شهرستان لردگان خبر داد.

خبرگزاری فارس: پیشرفت 60 درصدی ساخت بیمارستان مالخلیفه لردگان

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، حمیدرضا فروزنده ظهر امروز در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرستان لردگان اظهار داشت: تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های نیمه تمام یکی از اولویت‌های اصلی دولت در سال جاری است که این موضوع با جدیت در این استان نیز پیگیری و دنبال می‌شود تا طرح‌ها با رفع مشکلات از سرعت اجرایی قابل قبولی برخوردار شوند.

وی ادامه داد: در شهرستان لردگان نیز طرح‌های نیمه تمامی وجود دارد که از مسئولان این شهرستان انتظار می‎رود تا تمام تلاش خود را برای اجرای این پروژه‌های عمرانی و تکمیل آنان به کار بگیرند.

وی با اشاره به در دست ساخت بودن چند طرح در شهرستان لردگان طی سال جاری، خاطرنشان کرد: ساختمان مدیریت بحران شهر آلونی با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی و ساختمان بیمارستان ۲۴ تختخوابی مالخلیفه در این شهرستان نیز با ۶۰درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجراست.

فروزنده از انجام ۵۰ درصد عملیات ساخت و ساز فرهنگ‌سرای شهر لردگان در این شهرستان خبر داد و گفت: عمده پروژه‌های شهرستان لردگان پیشرفت اجرایی مطلوبی نسبت به گذشته دارند و فقط ساخت تصفیه‎خانه شهر لردگان به کندی انجام می‎شود و نیاز به توجه بیشتری دارد.

معاون برنامه‎ریزی استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: پیمانکار تصفیه‎خانه شهر لردگان باید هرچه سریع‌تر نسبت به فعال کردن این پروژه اقدامات لازم را انجام دهد تا این پروژه نیز سرعت اجرایی لازم را برابر برنامه‌ریزی و زمان‌بندی قبلی به دست آورد.

فروزنده در ادامه سفر به شهرستان لردگان بعد از ظهر امروز در جلسه تنظیم بازار، کارگروه توسعه اشتغال، ستاد اجرایی بخش کشاورزی و کمیته برنامه‎ریزی این شهرستان شرکت خواهد کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2325

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.