مدیرعامل صندوق توسعه بیمه کشاورزی استان کرمان گفت: تاکنون بیش از ۶ میلیارد و ۲۴۸ میلیون ریال در راستای هدفمندی یارانه‌ها به مرغداری‌ها، گاوداری‌ها و بخش کشاورزی حفاظتی پرداخت شده است.   به گزارش پیارم به نقل از فارس ,عباس مهران امروز در گفت‌وگو در کرمان اظهار داشت: تاکنون بیش از ۶ میلیارد و ۲۴۸ ...

مدیرعامل صندوق توسعه بیمه کشاورزی استان کرمان گفت: تاکنون بیش از ۶ میلیارد و ۲۴۸ میلیون ریال در راستای هدفمندی یارانه‌ها به مرغداری‌ها، گاوداری‌ها و بخش کشاورزی حفاظتی پرداخت شده است.

خبرگزاری فارس: پرداخت 6 میلیارد ریال یارانه به دامداران و کشاورزان

 

به گزارش پیارم به نقل از فارس ,عباس مهران امروز در گفت‌وگو در کرمان اظهار داشت: تاکنون بیش از ۶ میلیارد و ۲۴۸ میلیون ریال در راستای هدفمندی یارانه‌ها به مرغداری‌ها، گاوداری‌ها و بخش کشاورزی حفاظتی پرداخت شده است.

مدیرعامل صندوق بیمه کشاورزی کرمان عنوان کرد: مبلغی بالغ بر ۲ میلیارد و ۲۴۲ میلیون ریال به بخش مرغداری، ۲ میلیارد و ۲۴۲ میلیون ریال به گاوداری‌ها و یک‌میلیارد و ۸۰۶ میلیون ریال یارانه به این بخش‌ها‌ اختصاص و پرداخت شد.

وی اضافه کرد: در بخش آبیاری قطره‌ای نیز بیش از ۳۲۷ میلیارد و ۵۵۹ میلیون ریال، در راستای طرح توسعه شبکه مکانیزاسیون ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، در بخش تبدیل جایگاه‌های سوخت فسیلی ۷۰۰ میلیون ریال در زمینه هویت بخشی دام روستایی ۸ میلیارد و ۶۴۵ میلیون ریال و در قسمت شرکت‌های خدمات مشاوره‌ای نیز ۵ میلیون و ۳۹۳ هزار ریال وجه دریافتی و پرداختی و کمک بلاعوض داشتیم.

مهران افزود: از سال ۸۶ تاکنون بیش از ۳۱ میلیارد و ۸۹۴ میلیون ریال سود به سهامداران این صندوق تخصیص و پرداخت شده است.

وی ادامه داد: از سال ۸۸ تاکنون مبلغی در حدود ۱۹۹ میلیارد و ۱۹۸ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به اعضای این صندوق پرداخت شده است.

مدیرعامل صندوق بیمه کشاورزی کرمان عنوان کرد: تامین نقدینگی برای بازارهای عرضه مستقیم تولیدات نهایی به منظور ایجاد ثبات قیمت‌ها و تنظیم بازار، حمایت از تولیدکنندگان در برابر عرضه مستقیم تولیدات نهایی با هدف ایجاد ثبات قیمت‌ها و تنظیم بازار و بازاریابی به منظور عرضه محصولات در بازارهای هدف داخلی و خارجی از اهداف و وظایف این صندوق هستند که نگاه ویژه‌ای به آن داریم.

مهران خاطرنشان کرد: این صندوق در ۱۵ فروردین ماه ۸۶ با حضور تشکل‌های بخش کشاورزی مجمع موسس آغاز به کار کرد و طی شش مرحله افزایش سرمایه در حال حاضر سرمایه ثبتی صندوق به مبلغ ۶۸ میلیارد و ۴۴۴ میلیون ریال رسیده که بین ۳۱۹ سهامدار توزیع شده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4523

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.