جانشین فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات استان هرمزگان از برخود جدی‌تر با متخلفین و صیادان غیر مجاز در سه ماه نخست سال‌جاری خبر داد.   به گزارش  پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، احمد دستیار ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان این خبر اظهار داشت: در سه ماه نخست امسال بیش از شش هزار و ...

جانشین فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات استان هرمزگان از برخود جدی‌تر با متخلفین و صیادان غیر مجاز در سه ماه نخست سال‌جاری خبر داد.

خبرگزاری فارس: انجام 6 هزار بازرسی در سواحل هرمزگان/ کشف بیش از 850 کیلوگرم کوسه

 

به گزارش  پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، احمد دستیار ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان این خبر اظهار داشت: در سه ماه نخست امسال بیش از شش هزار و ۶۰۰ مورد بازرسی و بازدید توسط این یگان در دریا و ساحل این استان صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: توقیف ۳ فروند شناور صیادی متخلف کلاس لنج در آب‌های جاسک و قشم در این مدت از نتایج این میزان بازرسی یگان حفاظت از منابع آبزیان شیلات هرمزگان بوده است.

این مسئول در رابطه با کشفیات یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان در این مدت گفت: کشف بیش از ۸۵۰ کیلوگرم کوسه صید شده غیرمجاز، بالغ بر سه هزار و ۳۰۰ کیلوگرم ماهی مخلوط، ۹ عدد لنگر غیرمجاز، ۴۰ طاقه طور گوشتگیر و ۸۰ طاقه تور گوشت گیر مونو فلامنت از کشفیات این یگان در سه ماه اول سال‌جاری بوده است.

وی اظهار داشت: این یگان توانسته بیش از پنج هزار و ۶۰۰ ساعت گشت را با مجموع ۱۳ هزار و ۷۳۳ نفر ساعت در سواحل استان هرمزگان به انجام برساند که این میزان گشت در دریا بیش از چهار هزار  ۵۷۰ نفر ساعت بوده است.

جانشین فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات استان هرمزگان در پایان متهمین بازداشت شده در این مدت را ۱۰ نفر خواند و افزود: امیدواریم جامعه صیادی استان هرمزگان با همکاری و یاری بیش از پیش خود ما را در کاهش برخوردهای قهری یاری فرمایند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5356

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.