زن جوانی که به دنبال دوستی با مردی به او علاقه‌مند شده و با وی ازدواج کرده بود، ۶ ماه بعد به دادگاه خانواده رفت و درخواست طلاق کرد. به گزارش پیارم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، این زن درباره تصمیم خود برای جدایی از همسرش به قاضی چنین گفت: دو سال قبل ...

زن جوانی که به دنبال دوستی با مردی به او علاقه‌مند شده و با وی ازدواج کرده بود، ۶ ماه بعد به دادگاه خانواده رفت و درخواست طلاق کرد.

خبرگزاری فارس: ازدواج اینترنتی فقط 6 ماه دوام داشت

به گزارش پیارم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، این زن درباره تصمیم خود برای جدایی از همسرش به قاضی چنین گفت: دو سال قبل هنگام چت کردن از طریق اینترنت با مردی آشنا شدم.

ما هر شب با هم چت می‌کردیم و در این مدت او با حرف‌هایی که می‌زد مرا به خودش علاقه‌مند کرد. مدتی بعد در حالی که هر روز علاقه ما به همدیگر بیشتر و بیشتر می‌شد، تصمیم گرفتیم همدیگر را از نزدیک ببینیم و به این ترتیب او برای دیدن من از شهرستان آمد.

بعد از این ملاقات بود که ما تصمیم گرفتیم با هم ازدواج کنیم و در حالی که دو سال از دوستی اینترنتی ما می‌گذشت به عقد هم در آمدیم.

با شروع زندگی مشترک، تازه متوجه شدم همسرم با مرد رویاهایم تفاوت زیادی دارد و همه علاقه‌ای که به او داشتم یکباره از بین رفت.

این در حالی بود که خانواده او از همان روزهای اول در زندگی ما دخالت می‌کردند و همین دخالت‌ها باعث شده بود من و او همیشه با هم درگیری داشته باشیم.

پس از گذشت چهار ماه از زندگی مشترک متوجه شدم این زندگی برایم امکان پذیر نیست و به همین خاطر از همسرم خواستم به صورت توافقی از هم جدا شویم.

فرمانده پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان خراسان شمالی در این ارتباط به شهروندان به خصوص کاربرانی که از اینترنت استفاده می‌کنند ، هشدار داد: از اشتراک گذاری تصاویر و فیلم‌ها و اطلاعات خصوصی خود در فضای مجازی خودداری کنند ، از ملاقات با دوستان اینترنتی جدا پرهیز کنند.

علی یلی تصریح کرد: والدین می‌بایست بر فعالیت فرزندانشان در اینترنت نظارت جدی داشته باشند،در فضای سایبر از اعتماد بی جا به دیگران که ممکن است هویت دیگری غیر از آنکه خود را معرفی کرده‌اند داشته باشند خودداری کنند ،در صورت بروز مشکل و یا سوءاستفاده به والدین خود و سپس به پلیس فتا با شماره تلفن‌های ۱۱۰ یا ۲۱۸۲۷۷۰ تماس حاصل نمایند.

وی گفت: تقویت آموزه‌های دینی در فرزندان می‌بایست در خانواده‌ها توسط والدین مورد توجه قرار گیرد و آموزش عمومی و آگاهی بخشی به جوانان جهت کاهش آسیب و پیامدها در دستور کار خانواده و مسئولان مربوطه قرار گیرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2728

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.