رئیس مرکز مراقبت بعد از خروج زندانیان هرمزگان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات خود اشتغالی به مددجویانی زیرپوشش پرداخت شده است. به گزارش پیارم به نقل از  خبرگزاری فارس از بندرعباس، نوید قنواتی امروز در جمع خبرنگاران افزود: این میزان تسهیلات به ۶۹ نفر از مددجویانی که از ...

رئیس مرکز مراقبت بعد از خروج زندانیان هرمزگان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات خود اشتغالی به مددجویانی زیرپوشش پرداخت شده است.

خبرگزاری فارس: پرداخت 6 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان هرمزگان

به گزارش پیارم به نقل از  خبرگزاری فارس از بندرعباس، نوید قنواتی امروز در جمع خبرنگاران افزود: این میزان تسهیلات به ۶۹ نفر از مددجویانی که از زندان‌های استان آزاد شدند پرداخت شده است.

وی اظهار داشت: طرح‌های اشتغالزایی مددجویان در بخش‌های کشاورزی، دامپروری، صیادی، قالیبافی و مشاغل خدماتی است.

رئیس مرکز مراقبت بعد از خروج زندانیان استان هرمزگان تصریح کرد: با تصویب کمیته اشتغال مرکز، ۴۵ مددجوی دیگر نیز برای دریافت حدود چهار میلیارد ریال به بانک‌های عامل معرفی شدند.

قنواتی گفت: مددجویانی از تسهیلات مرکز مراقبت بعد از خروج زندانیان می‌توانند استفاده کنند که گواهینامه مهارت‌های شغلی داشته باشند.

این مسئول افزود: سال گذشته نیز پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال به مددجویان زیرپوشش مرکز مراقبت بعد از خروج زندانیان هرمزگان تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شد.

وی ادامه داد: ماه گذشته نیز از منزل ۹۷ نفر از مددجویان زیرپوشش بازدید و مشکلات آنان بررسی و برطرف شد.

رئیس مرکز مراقبت بعد از خروج زندانیان استان عنوان کرد: در این مدت به ۳۰۷ مددجو مشاوره مددکاری و برای ۱۲۴ نفر هم پرونده مددکاری تشکیل داده شد.

بیش از دو هزار نفر از مددجویان از خدمات مشاوره‌ای، حمایتی و فرهنگی مرکز مراقبت بعد از خروج زندانیان هرمزگان استفاده می‌کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2721

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.