مسئول روابط عمومی و دبیر انتخابات چهارمین دوره شورای هیئات مذهبی شهرستان حاجی آباد از ثبت نام ۶نامزد انتخاباتی شورادر این شهرستان خبرداد. به گزارش پیارم روح الله رسولی با اعلام خبر فوق افزود:طی تماس تلفنی و تبلیغات صورت گرفته از سوی این اداره جهت اطلاع رسانی به کلیه هیئات مذهبی و همچنین به منظور ...

مسئول روابط عمومی و دبیر انتخابات چهارمین دوره شورای هیئات مذهبی شهرستان حاجی آباد از ثبت نام ۶نامزد انتخاباتی شورادر این شهرستان خبرداد.

به گزارش پیارم روح الله رسولی با اعلام خبر فوق افزود:طی تماس تلفنی و تبلیغات صورت گرفته از سوی این اداره جهت اطلاع رسانی به کلیه هیئات مذهبی و همچنین به منظور ثبت نام از داوطلبین و شرکت مسئولان هیئات مذهبی دراین دوره از انتخابات چهارمین دوره شورای هیئات مذهبی در سوم آبانماه،تاکنون ۶نفر به عنوان داوطلبین شورای هیئات مذهبی در این اداره ثبت نام کرده اند.

 

وی افزود:ثبت نام از داوطلبین همزمان با سراسر کشور از تاریخ ۲۳/۵/۹۲آغاز و تا ۳/۷/۹۲ادامه خواهد داشت و زمان برگزاری این دوره از انتخابات ۳/۸/۹۲ می باشد.

 

رسولی گفت:تشکلهای دینی و هیئات مذهبی از جمله عناصر مهم و سازنده هستند که در پیشبر اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و دین مبین اسلام نقش سازنده ای دارند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7404

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.