مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک از رقابت یک هزار و ۵۷۴ دانش‌آموز بستکی در کنکور ۹۳ خبر داد. ناصر توکلی ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری کنکور با اشاره به اینکه آزمون‌های سراسری از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است، اظهار داشت: کلیه عوامل اجرایی باید با دقت نظر در راستای سالم برگزار نمودن آزمون و فراهم ...

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک از رقابت یک هزار و ۵۷۴ دانش‌آموز بستکی در کنکور ۹۳ خبر داد.

خبرگزاری فارس: رقابت یک هزار و 574 دانش‌آموز بستکی در کنکور 93


ناصر توکلی ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری کنکور با اشاره به اینکه آزمون‌های سراسری از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است، اظهار داشت: کلیه عوامل اجرایی باید با دقت نظر در راستای سالم برگزار نمودن آزمون و فراهم آوردن محیطی آرام و دور از استرس را برای داوطلبان تلاش نمایند.

وی افزود: کنکور سراسری امسال با شرکت یک هزار و ۵۷۴ نفر داوطلب در هفت حوزه امتحانی در رشته های ریاضی، تجربی، علوم انسانی، زبان خارجه و هنر در این شهرستان برگزار می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش بستک اضافه کرد: از این تعداد حوزه امتحانی دو حوزه مختص دانش‌آموزان دختر و یک حوزه مختص دانش‌آموزان پسر و چهار حوزه دیگر به صورت مختلط در رشته های ریاضی، علوم انسانی، هنر و زبان خارجه است.

توکلی تعداد شرکت‌کنندگان کنکور امسال در رشته علوم ریاضی را ۱۹۲ نفر، علوم تجربی ۹۳۵ نفر، علوم انسانی ۲۴۰ نفر، هنر ۳۶ نفر و زبان خارجه ۱۷۱ نفر عنوان کرد.

وی در پایان این جلسه که با حضور کلیه عوامل اجرایی برگزار کننده کنکور برگزار شده بود، با تأکید بر تجهیز سیستم‌های صوتی، سرمایشی، صندلی و امنیت حوزه‌های امتحانی، گفت: کنکور مهمترین اتفاق زندگی یک دانش‌آموز در طول دوران تحصیل است و ساعات برگزاری کنکور در واقع جدال با ثانیه‌هاست و بایستی به نحوی برنامه‌ریزی کرد که کمترین زمانی از دانش‌آموزان به هدر نرود و مجریان و عوامل برگزارکننده کنکور بایستی محلی آرام، امن و بدون استرس برای داوطلبان ایجاد کنند تا داوطلبان ثمره سال‌ها تلاش خود را در این روز بزرگ رقم بزنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=13422

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.