بندرعباس- مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان با تاکید بر ممنوعیت عرضه قلیان در اماکن عمومی و با اشاره به مضرات مصرف آن گفت: استعمال قلیان معادل ۵۶ تا ۱۰۲ نخ سیگار آسیب رسان است. دکتر ˈغلامعلی خجندیˈ ا اظهار داشت: جمع آوری قلیان اقدامی ارزشمند است که باید با جدیت پیگیری شود زیرا ...

بندرعباس- مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان با تاکید بر ممنوعیت عرضه قلیان در اماکن عمومی و با اشاره به مضرات مصرف آن گفت: استعمال قلیان معادل ۵۶ تا ۱۰۲ نخ سیگار آسیب رسان است.

دکتر ˈغلامعلی خجندیˈ ا اظهار داشت: جمع آوری قلیان اقدامی ارزشمند است که باید با جدیت پیگیری شود زیرا که استعمال قلیان مقدمه مصرف دیگر مواد دخانی و اعتیادآور است که این مواد سلامت جامعه را تهدید می کنند.

وی تاکید کرد: عرضه قلیان در اماکن عمومی ممنوع می باشد و به هیچ وجه مجوزی به نام عرضه قلیان وجود ندارد.

دکتر خجندی تصریح کرد: بهتر است متخلفان از قانون در اینگونه اماکن قبل از مواجه شدن با برخوردهای لازم از سوی دستگاه های مربوطه خود نسبت به جمع آوری قلیان ها اقدام کنند.

وی با اشاره به اهمیت مقوله سلامتی در رشد و بالندگی یک جامعه، ابراز داشت: تامین سلامتی موضوعی نیست که تنها بر عهده یک دستگاه و یا سازمان باشد، بلکه لازم است همه ارگان ها برای تحقق این موضوع همراه و هم سو حرکت کنند.

طبق قانون جامع کنترل مصرف دخانیات ، مصوبه سال ۸۵ مجلس شورای اسلامی مصرف دخانیات در اماکن عمومی ممنوع می باشد .ک/۳

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4453

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.