رئیس کنگره مدیریت خدمات نظام سلامت در زاهدان گفت: ۵۲۲ مقاله به دبیرخانه نخستین کنگره ملی خدمات نظام سلامت در زاهدان ارسال شده که از این تعداد ۴۶ مقاله بصورت سخنرانی ارائه می‎شود. Tweet   به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان، علیرضا انصاری مقدم پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاحیه نخستین کنگره ...

رئیس کنگره مدیریت خدمات نظام سلامت در زاهدان گفت: ۵۲۲ مقاله به دبیرخانه نخستین کنگره ملی خدمات نظام سلامت در زاهدان ارسال شده که از این تعداد ۴۶ مقاله بصورت سخنرانی ارائه می‎شود.

خبرگزاری فارس: ارسال 522 مقاله به نخستین کنگره ملی خدمات سلامت در زاهدان

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان، علیرضا انصاری مقدم پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاحیه نخستین کنگره ملی خدمات سلامت در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اظهار داشت: تعداد ۵۲۲ مقاله برای این کنگره از سراسر کشور دریافت شده است که توسط سه کارگروه از اعضای هئیت علمی مورد ارزیابی قرار گرفت که از مجموع مقالات تعداد ۱۴۶ مقاله بصورت پوستر ،۴۶ مقاله سخنرانی و ۷ سخنرانی کلیدی پذیرفته شده است.

وی دلیل انتخاب مراقبت‌های بهداشتی اولیه  برای این کنگره را  نقش پیشگیری اولیه در خدمات بهداشتی عنوان کرد و افزود: فاکتورهای مهمی در دراین کنگره از جمله کاهش سوانح وحوادث تبادل نظرات ویافته‌ها عدالت در بهداشت و اصلاح رفتارهای پرخطر، ارزیابی خدمات بهداشتی، فاکتورهای محیطی، شرایط محیط کار و سالمندان مد نظر گرفته شده است.

انصاری مقدم گفت: امید است با برگزاری این کنگره بتوانیم گامی موثر در راستای ساختار بهبود وضعیت بهورزی از ابعاد نظری وعلمی برداریم.

وی ادامه داد: این کنگره به مدت سه روز در محل سالن همایش‎های پردیس دانشگاه در حال برگزاری است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7140

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.