پیارم- کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی حاجی آباد گفت: در سال جاری و تانیمه اول اسفندماه مجموعا۵۰۰ گفتمان دینی در این شهرستان برگزار شد. به گزارش پیارم حاجی آباد، حجت الاسلام عباس جباری چهارشنبه ۱۶ اسفند ۹۱با بیان این که طرح گفتمان دینی از بهترین، موثرترین و کارآمدترین طرح هایی است که در سازمان تبلیغات اسلامی ...

پیارم- کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی حاجی آباد گفت: در سال جاری و تانیمه اول اسفندماه مجموعا۵۰۰ گفتمان دینی در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پیارم حاجی آباد، حجت الاسلام عباس جباری چهارشنبه ۱۶ اسفند ۹۱با بیان این که طرح گفتمان دینی از بهترین، موثرترین و کارآمدترین طرح هایی است که در سازمان تبلیغات اسلامی با کیفیت قابل توجهی به اجرا در آمده است، افزود: در سال جاری با همکاری آموزش و پرورش،دانشگاهها،هیئات مذهبی و هیئت امناء مساجد تمام همت خود را به کاربستیم تا این طرح فرهنگی به صورت ویژه ای در شهرستان برگزار شود و شبهاتی که بعضا”در اذهان جوانان و نوجوانان از سوی دشمنان دین نفوذ کرده با این اجرای این برنامه فرهنگی شبهه زدائی شود و به حمدلله این طرح در سال جاری با کیفیت مطلوب و تاثیرگذاری و با موضوعات روز برگزار شد و به لطف خدا توانستیم ۵۰۰ گفتمان دینی در شهرستان با حضور اساتید مجرب شهرستانی ،استانی و کشوری در سطح مدارس،مساجد،هیئات مذهبی و دانشگاههای این شهرستان برگزار کنیم که این مسئله در نوع خود یک تحول به لحاظ کیفی محسوب می شود. وی درباره کیفیت برگزاری این گفتمان های دینی گفت: اگر چه ممکن است در نگاه اول کمیت و تعداد بالا و بی سابقه این گفتمان ها قابل تحسین و توجه باشد، اما بحث کیفیت خوب و مطلوب بود وبرگزاری گفتمان های دینی در سال جاری و همچنین تاثیرات جدی و پردامنه ای که این طرح بر روی مخاطبان گذاشته، مسئله ای است که باید بیش از هر چیز مورد توجه قرار گیرد. حجت الاسلام جباری در ادامه به موضوعات گفتمان های دینی اشاره کرد و گفت: در گفتمان های دینی درباره موضوعات مهم و کلیدی چون آسیب های اجتماعی، هویت شناسی نسل جوان، جایگاه زن در خانواده، عفاف و حجاب، شناخت معصومین (ع)، پاسخ به شبهات مذهبی، مهارت های زندگی، اسلام شناسی، اقتصاد مقاومتی،بصیرت دینی و …از سوی اساتید حوزه و دانشگاه بحث و رفع شبهه فکری و اعتقادی نسل جوان شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3141

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.