یدیعوت آحارنوت: «سپاه اعلام کرد که این موشک، توانایی هدف قرار دادن اهداف بزرگ را دارد و حتی می تواند در ۵۰ ثانیه، یک ناو جنگی را غرق کند.»   پیارم به نقل از جام سیاسی؛ روزنامه یدیعوت آحارنوت(Yedioth Ahronoth) نوشت: «درست چند روز پس از آنکه ایران پیشرفت های خود در سیستم های دفاعی-هوایی ...

یدیعوت آحارنوت: «سپاه اعلام کرد که این موشک، توانایی هدف قرار دادن اهداف بزرگ را دارد و حتی می تواند در ۵۰ ثانیه، یک ناو جنگی را غرق کند.»

 

پیارم به نقل از جام سیاسی؛ روزنامه یدیعوت آحارنوت(Yedioth Ahronoth) نوشت: «درست چند روز پس از آنکه ایران پیشرفت های خود در سیستم های دفاعی-هوایی را اعلام کرد، تهران موشک هایی را آزمایش کرد که توانایی غرق کردن کشتی ها را دارند. این  موشک ها می توانند در کمتر از ۱ دقیقه، یک کشتی را در خلیج فارس غرق کنند.»

 

این روزنامه صهیونیستی ادامه داد: «سپاه اعلام کرد که این موشک، توانایی هدف قرار دادن اهداف بزرگ را دارد و حتی می تواند در ۵۰ ثانیه، یک ناو جنگی را غرق کند. علی فدوی، یکی از فرماندهان سپاه اعلام کرد  که موشک می تواند هر هدفی را در هر نقطه ای در خلیج فارس مورد اصابت قرار دهد.»

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1867

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.