حاجی آباد-رئیس تبلیغات اسلامی حاجی آباد از اعزام ۵۰ مبلغ بومی و غیر بومی به مناطق شهری و روستائی به مساجد،حسینیه هاومدارس این شهرستان در دهه آخر ماه صفر خبر داد. به گزارش پیارم، حجت الاسلام فوادیان گفت: به همت اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد و به مناسبت فرا رسیدن دهه آخر ماه صفر ۵۰ ...

حاجی آباد-رئیس تبلیغات اسلامی حاجی آباد از اعزام ۵۰ مبلغ بومی و غیر بومی به مناطق شهری و روستائی به مساجد،حسینیه هاومدارس این شهرستان در دهه آخر ماه صفر خبر داد.

به گزارش پیارم، حجت الاسلام فوادیان گفت: به همت اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد و به مناسبت فرا رسیدن دهه آخر ماه صفر ۵۰ مبلغ به مناطق شهری و روستائی در حاجی آباداعزام شدند که از این تعداد ۲۴نفر بومی و مابقی روحانیون اعزامی بودند که از دفتر تبلیغات و طرح هجرت به این شهرستان اعزام شدند.

وی افزود : روحانیون و مبلغین در این دهه آخر ماه صفر به اهداف قیام ابا عبدالله (ع) و اسارت آل الله (ع) و زحمات قهرمان کربلا حضرت زینب کبری (س) و همچنین خدمت نبی اکرم (ص) به مردم در دوران جاهلیت و انگیزه صلح امام حسن مجتبی (ع) و ماموریت و دعوت امام علی ابن موسی الرضا (ع) به مشهد مقدس را برای مردم بیان و تبیین ساخته اند .

حجت الاسلام فوادیان همچنین در دیدار با روحانیون اعزامی با بیان اینکه روحانیت رسالت تبلیغی خطیری را برعهده دارد افزود: گرایش جوانان و نوجوانان به محافل مذهبی موجب شده روحانیون دانش و آگاهی علمی خود را افزایش دهند.

وی در این دیدار خاطر نشان ساخت:روحانیت با عمل خود می توانند تأثیر قابل توجهی بر روی اندیشه های مردم خصوصاً نسل جدید بگذارند و با همت بلند مبلغین فکر و نگرش مردم تغییر می کند که این مهم با حضور روحانیون اعزامی هر ساله به شکل قابل توجهی انجام می شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2707

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.