رئیس جمهور روسیه گفت: ما معتقدیم شیوه حل بحران سوریه باید به ترتیب مبتنی بر این روند باشد: توقف خشونت، مذاکرات، جستجوی راه حل، تعیین چارچوبهای قانون اساسی برای آینده سوریه و پس از طی همه این مراحل تغییرات ریشه ای صورت گیرد. رئیس جمهوری روسیه از یک طرح برای حل بحران سوریه خبر داد ...
رئیس جمهور روسیه گفت: ما معتقدیم شیوه حل بحران سوریه باید به ترتیب مبتنی بر این روند باشد: توقف خشونت، مذاکرات، جستجوی راه حل، تعیین چارچوبهای قانون اساسی برای آینده سوریه و پس از طی همه این مراحل تغییرات ریشه ای صورت گیرد.

رئیس جمهوری روسیه از یک طرح برای حل بحران سوریه خبر داد که به گفته وی، اجرای دقیق و به موقع آن می تواند به تنشها در این کشور پایان دهد.

به گزارش پیارم به نقل از مهر ولادیمیر پوتین پس از دیدار با “ماریو مونتی” نخست وزیر ایتالیا یک طرح کاری برای حل بحران سوریه ارائه کرد.وی اظهار داشت: ما معتقدیم شیوه حل سوریه باید به ترتیب مبتنی بر این روند باشد: توقف خشونت، مذاکرات، جستجوی راه حل، تعیین چارچوبهای قانون اساسی برای آینده سوریه و پس از طی همه این مراحل تغییرات ریشه ای صورت گیرد.رئیس جمهور روسیه با بیان این مطلب افزود: هر گونه راه حلی که این روند را به ترتیب طی نکند منجر به هرج و مرج در سوریه خواهد شد.وی در بخش دیگر سخنان خود گفت : تمدید مهلت حضور ناظران بین المللی در سوریه بیانگر این است که همکاری مثمر ثمر امکانپذیر است و این بهترین راه حل بحران این کشور است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1245

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.