مدیر گشت‌های نوروزی سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به اینکه بیشترین تخلف تعزیراتی مربوط به تهران با ۱۵۷۸ فقره بوده است، گفت: از ۱۷ تا ۲۱ اسفند ماه، ۵ هزار و ۱۷۰ مورد گران فروشی صورت گرفته است.   علیرضا جواهری در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس اظهار داشت: از تاریخ ۱۷ تا ۲۱ اسفند ...

مدیر گشت‌های نوروزی سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به اینکه بیشترین تخلف تعزیراتی مربوط به تهران با ۱۵۷۸ فقره بوده است، گفت: از ۱۷ تا ۲۱ اسفند ماه، ۵ هزار و ۱۷۰ مورد گران فروشی صورت گرفته است.

خبرگزاری فارس: تهران رکورد تخلفات را شکست/ 5 هزار و 170 فقره گران فروشی در 5 روز

 

علیرضا جواهری در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس اظهار داشت: از تاریخ ۱۷ تا ۲۱ اسفند ماه ۹۲، حدود ۹ هزار و ۹۱ بازرسی در کل کشور انجام و از این تعداد، ۵ هزار و ۲۵۹ مورد آن منجر به تشکیل پرونده شده است.

وی با اشاره یه اینکه کل پرونده‌های مختومه ۱۵ هزار و ۹۳ مورد بود، گفت: در بخش کالا و خدمات ۱۲ هزار و ۷۸۷ فقره تخلف، در بخش بهداشت، درمان، دارو و دامپزشکی ۱۹۱۲ فقره تخلف و در بخش قاچاق، ۳۹۴ فقره تخلف صورت گرفته است.

مدیر گشت‌های نوروزی سازمان تعزیرات حکومتی با تأکید بر اینکه بیشترین تخلف مربوط به عدم درج قیمت با ۵ هزار و ۲۹۴ مورد بوده است، تصریح کرد: در این مدت ۵ هزار و ۱۷۰ مورد گران فروشی، ۱۰۸۷ مورد عدم رعایت موازین بهداشتی، ۱۴۷۱ مورد عدم صدور فاکتور، ۱۰۶۷ مورد کم ‌فروشی، ۶۵۳ مورد عرضه خارج از شبکه، ۴۱۱ مورد تقلب و ۵۸ مورد فروش کالای تاریخ مصرف گذشته صورت گرفته است.

جواهری در پایان خاطرنشان کرد: بیشترین تخلف مربوط به تهران با ۱۵۷۸ فقره و کمترین تخلف مربوط به استان خراسان جنوبی با ۶۴ فقره بوده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11586

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.