نماینده ولی فقیه در هرمزگان ضمن ابراز نگرانی از گسترش پدیده قاچاق اقلام اساسی به خارج از کشور از کشف ۴۷۰ کیلوگرم طلای قاچاق در آب‌های این استان خبر داد. به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی ظهر امروز در مراسم روز ملی حمل و نقل و رانندگان در ...

نماینده ولی فقیه در هرمزگان ضمن ابراز نگرانی از گسترش پدیده قاچاق اقلام اساسی به خارج از کشور از کشف ۴۷۰ کیلوگرم طلای قاچاق در آب‌های این استان خبر داد.

خبرگزاری فارس: اظهار نگرانی آیت‌الله نعیم‌آبادی از قاچاق طلا / کشف 470 کیلوگرم طلا در آب‌های هرمزگان

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی ظهر امروز در مراسم روز ملی حمل و نقل و رانندگان در بندرعباس با بیان اینکه مجموعه‌های حمل و نقلی و تشکل‌های رانندگان باید در حوزه‌های تصمیم‌گیری مشارکت داده شوند، اظهار داشت: این درست نیست که بگوئیم این تشکل‌ها تنها سالی یک بار حرف بزنند بلکه باید همواره درنشست‌های مرتبط نظرات و مشکلات تشکل‌های صنفی فعال در حوزه حمل و نقل و به ویژه حوزه رانندگان شنیده شود.

وی با بیان اینکه مباحث مطرح شده از طرف مسئولان انجمن‌های صنفی رانندگان و حمل و نقل مباحثی جدی اس، افزود: باید راننده و  مشکلات او را باور داشته باشیم تا به سیستم حمل و نقلی جامع و صحیح دست پیدا کنیم.

امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه مجموعه حمل و نقلی با مشکلاتی روبرو است، ادامه داد: این صنف اگر یک هفته کار را تعطیل کند و در خانه بنشیند مملکت و جامعه به هم می‌ریزد در همین راستا باید بیشترین توجهات را به این قشر معطوف داشت.

وی در عین حال بیان داشت: البته افرادی نیز در بین رانندگان هستند که با قاچاق کالاها به اقتصاد ملی لطمه جدی وارد می‌کنند.

به گفته نعیم‌آبادی این خود راننده‌ها هستند که باید جلوی فعالیت اینگونه افراد را بگیرند چرا که هر چند که تعداد این افراد کم نیز باشد می‌تواند به وجهه رانندگان خدشه وارد کند.

وی اضافه کرد: اینکه مشاهده می‌شود در دریا ۴۷۰ کیلو طلا به صورت قاچاق و یا حجم بالایی از سوخت به مرزهای آبی رسانده می‌شود نشانگر این است که برخی‌ها با سواستفاده از پوشش راننده و سیستم حمل  و نقلی این اقلام اساسی و مهم را برای قاچاق به ساحل می‌رسانند.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: مبارزه درون صنفی و درون جمعیتی در بخش‌ها و اصناف مختلف جامعه بهترین نوع مقابله است که رانندگان نیز خود به این امر مهم توجه داشته و جلوی قاچاقچیان و متقلبین را بگیرند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2546

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.