طبق آمار ارائه شده توسط مسئولان مربوطه، آمار فرصت‌های شغلی ایجاد شده از ابتدای سال‌جاری تاکنون در هرمزگان از ۴۷ هزار مورد عبور کرده است. به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، ابراهیم عزیزی استاندار هرمزگان در نشست شورای اشتغال هرمزگان با بیان اینکه تلاش‌های خوبی را در راستای تحقق میزان اشتغال ...

طبق آمار ارائه شده توسط مسئولان مربوطه، آمار فرصت‌های شغلی ایجاد شده از ابتدای سال‌جاری تاکنون در هرمزگان از ۴۷ هزار مورد عبور کرده است.

خبرگزاری فارس: ایجاد 47 هزار فرصت شغلی در هرمزگان

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، ابراهیم عزیزی استاندار هرمزگان در نشست شورای اشتغال هرمزگان با بیان اینکه تلاش‌های خوبی را در راستای تحقق میزان اشتغال ایجاد شده در استان از طرفی تمامی مسئولان دستگاه‌ها صورت گرفته است، اظهار داشت: نظام اسلامی طی سه دهه اخیر توانسته است، دستاوردهای شگفت‌انگیزی را در حوزه‌های بین‌المللی رقم بزند، بناتبراین باید دستاوردهای نظام را در حوزه‌های صنعتی، اقتصادی و عمرانی نیز بیان و تبیین کرد.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه اشتغال یکی از مباحث جدی در نظام و دولت است، افزود: تمامی امور جامعه متاثر از مبحث اشتغال است که به ایجاد این امر باید توجهی بیش از پیش داشت.

احمد راستی مدیر تعاون کار و امور اجتماعی هرمزگان نیز در ادامه این نشست با بیان اینکه میزان تعهد هرمزگان در راستای ایجاد فرصت‌های شغلی در استان برای سال جاری برابر با ۳۹ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی بوده است، اضافه کرد: با پیگیری‌های متعدد و تلاش همه جانبه مسئولان این سهمیه در مهرماه محقق شد و این در حالی است که بسیاری از استان‌های دیگر کماکان موفق به ایجاد و عمل به تعهدات خود در این زمینه نشده‌اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: طبق‌ آمار و اطلاعات سامانه جامع کار، در حال حاضر برای سال جاری در هرمزگان، بیش از ۴۷ هزار فرصت شغلی ایجاد شده است که این رقم بیش از رقم تعهد شده استانداری است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2956

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.