فرمانده انتظامی حاجی آباد  از کشف ۴۵۳کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد. به گزارش پیارم،  سرهنگ ناصر آبزن در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مقابله با قاچاق موادمخدر، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر” حاجی آباد” با اقدامات اطلاعاتی از ورود یک محموله موادمخدر از شهرستان داراب استان ...

فرمانده انتظامی حاجی آباد  از کشف ۴۵۳کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد.


به گزارش پیارم،  سرهنگ ناصر آبزن در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مقابله با قاچاق موادمخدر، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر” حاجی آباد” با اقدامات اطلاعاتی از ورود یک محموله موادمخدر از شهرستان داراب استان فارس به این شهرستان مطلع و بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه ماموران انتظامی حاجی آباد با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان “داراب” پس از هماهنگی با مقام قضایی موفق شدند محل دپو موادمخدر را در یک دامداری شناسایی کنند، افزود: ماموران در بازرسی از محل موفق شدند ۴۵۳ کیلو و ۶۰۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک و یک قبضه سلاح غیرمجاز را کشف کنند.

فرمانده انتظامی “حاجی آباد” یادآور شد: در این ارتباط ۶ نفر دستگیر که پس از تکمیل تحقیقات با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7461

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.