بندرعباس- استاندار هرمزگان گفت:با بهره برداری از ۴۵پروژه مهرماندگار زیرساخت های استان در حوزه های مختلف راه و ترابری ،انرژی ،حمل و نقل و دیگر بخش ها متحول شده و ظرفیت های درخشانی را در زمینه اشتغال فراهم می کند. پیارم به نقل از ایرنا ابراهیم عزیزی ،دستیار ویژه رییس جمهور نیز در سفر اخیر ...

بندرعباس- استاندار هرمزگان گفت:با بهره برداری از ۴۵پروژه مهرماندگار زیرساخت های استان در حوزه های مختلف راه و ترابری ،انرژی ،حمل و نقل و دیگر بخش ها متحول شده و ظرفیت های درخشانی را در زمینه اشتغال فراهم می کند.

پیارم به نقل از ایرنا ابراهیم عزیزی ،دستیار ویژه رییس جمهور نیز در سفر اخیر خود به استان،نقش آفرینی و تاثیر ملی و بین المللی پروژه های مهر ماندگار هرمزگان را مهمترین ویژگی و وجه تمایز آن با پروژه های مهر ماندگار دیگر استان ها دانسته است.

نماینده عالی دولت در استان تصریح کرد:طرح های تعریف شده در بخش راه و ترابری و یا طرح های توسعه بندری با توجه به جایگاه هرمزگان ،می تواند بسیاری از شاخص های ملی را نیز ارتقا دهد.

عزیزی اضافه کرد:پروژه های بخش انرژی هرمزگان نیز از طرح های کلان و راهبردی این حوزه به شمار می رود که نه تنها برای مردم این استان بلکه در ابعاد ملی تاثیر خود را نشان می دهد.

وی تاکید کرد:بهره برداری از بزرگترین پالیشگاه میعانات گازی خاورمیانه و یا بزرگترین طرح فرمالین منطقه به نام پتروصنعت گامرون افق های درخشانی را پیش روی این استان قرار داده است.

عزیزی یادآور شد:تعدادی از طرح های تعریف شده در مهر ماندگار تا دهه فجر و یا پایان امسال به بهره برداری می رسند و همه مردم می توانند از مزایای آنها بهره مند شوند.

استاندار هرمزگان همچنین خاطرنشان کرد:۴۵پروژه مهرماندگار هرمزگان به گونه ای تعریف شده اند که می توان ادعا کرد:دارای بیشترین دامنه خدمت رسانی بوده و منافع آنها شامل مردم سراسر استان می گردد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1944

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.