معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از ثبت تعداد ۴۵ تعاونی جدید طی پنج ماهه اخیر در هرمزگان و همچنین وجود یک‌هزار و ۴۴۶ تعاونی غیر فعال در این استان خبر داد.   به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، موسی نجفی عصر امروز در نشستی پیرامون هفته تعاون ضمن ...

معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از ثبت تعداد ۴۵ تعاونی جدید طی پنج ماهه اخیر در هرمزگان و همچنین وجود یک‌هزار و ۴۴۶ تعاونی غیر فعال در این استان خبر داد.

خبرگزاری فارس: ثبت 45 تعاونی در هرمزگان / وجود 1446 تعاونی غیر فعال در هرمزگان

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، موسی نجفی عصر امروز در نشستی پیرامون هفته تعاون ضمن اعلام روز شمار این مناسبت در هرمزگان افزود: روز نخست با عنوان تعاون، حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی، روز دوم با عنوان تعاون تجلی ولایت مداری و معنویت، روز سوم با عنوان تعاون، عدالت اجتماعی و اقتصادی، روز چهارم با عنوان تعاون، وحدت ملی و اسلامی، روز پنجم با عنوان تعاون، اشتغال، کارآفرینی و حمایت از تولید ملی، روز ششم با عنوان تعاون، اصلاح نظام توزیع و بهبود معیشت و روز هفتم با عنوان تعاون، رسانه، آموزش و فرهنگ سازی و الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت نامگذاری شده است.

وی افزود: برای هر یک از روزهای برشمرده شده، در هرمزگان برنامه‌های خاصی در نظر گرفته شده است.

معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه تاکنون بیش از ۵ هزار و ۳۰۰ تعاونی در هرمزگان ثبت شده است، اظهار داشت: این تعداد تعاونی زمینه ایجاد بیش از ۱۰۵ هزار فرصت شغلی را فراهم کرده است.

نجفی اضافه کرد: از مجموع پنج هزار و ۳۴۵ تعاونی ثبت شده در استان، سه هزار و ۵۶۶ تعاونی فعال، یک‌هزار و ۴۴۶ تعاونی غیرفعال و ۳۳۳ تعاونی با سه هزار و ۹۰۴ عضو در دست اقدام است.

این مسئول همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از ثبت ۴۵ شرکت تعاونی در هرمزگان طی پنج ماهه سال جاری خبر داد و افزود: این تعداد تعاونی در بخش‌های خدمات، صنعت، کشاورزی، حمل و نقل، عمرانی و چند منظوره فعال شده است.

به گفته معاون تعاون اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان این تعداد تعاونی با ۴۶۷ نفر عضو برای ۵۰۲ نفر شغل ایجاد کرده‌اند.

وی اضافه کرد: بیشترین تعاونی‌های ثبت شده با ۱۰ تعاونی مربوط به شهرستان میناب است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7229

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.