پیارم خبر: روزچهار شنبه مورخه ۳/۸/۹۱ تعداد ۴۰۰ نفر از دانش آموزان دختر مدارس متوسطه شهرستان حاجی آباد در قالب اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند. به گزارش خبرنگار پیارم، سرگرد اباذر سالاری فرمانده سپاه حاجی آباد، هدف این طرح آشنایی بیشتر دانش آموزان با فعالیتهای فرهنگی و جهادی است.وی ...

پیارم خبر: روزچهار شنبه مورخه ۳/۸/۹۱ تعداد ۴۰۰ نفر از دانش آموزان دختر مدارس متوسطه شهرستان حاجی آباد در قالب اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.

به گزارش خبرنگار پیارم، سرگرد اباذر سالاری فرمانده سپاه حاجی آباد، هدف این طرح آشنایی بیشتر دانش آموزان با فعالیتهای فرهنگی و جهادی است.
وی زمان برگزاری این اردو را سوم الی ششم آبان ماه اعلام کرد و گفت: این افراد از مناطق عملیاتی چون فتح المبین، یادمان شهرانی، هویزه و شلمچه بازدید خواهند کرد.
سالاری، با بیان اینکه برگزاری چنین اردویی با مدیریت سپاه و همکاری و هماهنگی آموزش و پرورش انجام می‌شود.
سالاری در ادامه افزود: یک تیم پزشکی و یک گروه امدادگر ، ۱۰ روحانی، و تعدادی مربی هم این کاروان را همراهی می کنند. و لازم به ذکر است که مراسم بدرقه این عزیزان از مسجد جامعه تا گلزار شهدا با حضور مسئولین شهرستان و فرماندارر، امام جمعه می باشد.
وی در ادامه اظهار داشت:منظور آشنایی و آگاهی از ارزش‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان و شهدای ما در دوران دفاع مقدس، دانش‌آموزان در مناطق عملیاتی حضور پیدا می کنند.
سالاری ابراز امیدواری کرد: با بازدید دانش‌آموزان از مناطق جنگی بر بصیرت و آگاهی آنها افزوده شده و هر چه بیشتر در راه پایداری و حفظ ارزش‌های این نظام بکوشند.
وی اردوی راهیان نور را حرکتی مهم برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و خاطر نشان کرد: نسل جوان ما باید بدانند که این انقلاب به آسانی به دست نیامده بلکه خون‌های زیادی پای نهال انقلاب ریخته شده تا به ثمر بنشیند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2077

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.