بندرعباس- فرمانده انتظامی شهرستان میناب از کشف بیش از ۴۰۰ کیلوگرم حشیش توسط ماموران انتظامی این شهرستان در۴۸ ساعت گذشته خبر داد. به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار ایرنا، روز پنج شنبه، سرهنگ ˈهادی دیده ورˈ در این خصوص گفت: این محموله قاچاق با تیزبینی و هوشیاری ماموران به هنگام کنترل محورهای مواصلاتی شهرستان ...

بندرعباس- فرمانده انتظامی شهرستان میناب از کشف بیش از ۴۰۰ کیلوگرم حشیش توسط ماموران انتظامی این شهرستان در۴۸ ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار ایرنا، روز پنج شنبه، سرهنگ ˈهادی دیده ورˈ در این خصوص گفت: این محموله قاچاق با تیزبینی و هوشیاری ماموران به هنگام کنترل محورهای مواصلاتی شهرستان از یک دستگاه خودرو سواری کشف شده است.

وی با بیان اینکه راننده این خودرو با وجود اخطارهای پلیس از محل متواری شده، افزود: با وجود تلاش ماموران، راننده و سرنشین خودرو با استفاده از موقعیت جغرافیایی منطقه موفق به فرار شدند.

سرهنگ دیده ور با تاکید بر اینکه تلاش برای شناسایی و دستگیری قاچاقچیان ادامه دارد، تصریح کرد: ماموران در بازرسی فنی از خودرو موفق به کشف بیش از ۴۰۰ کیلوگرم حشیش شدند که محموله کشف شده به پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان منتقل شده است. ک/۳

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2824

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.