فرماندار حاجی آباد گفت: در دهه فجر امسال 40 پروژه از محل اعتبارات بخش خصوصی و تملک دارایی دولت با ایجاد اشتغال برای 656 نفر به صورت مستقیم و با اعتباری بالغ بر 65 میلیارد و 750میلیون تومان به بهره برداری خواهد رسید. ...

به گزارش خبرنگار پیارم ، حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در جلسه شورای اداراری به تشریح مهم‌ترین برنامه‌های دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت.
فرماندار حاجی آباد با تبریک ایام‌الله دهه فجر اظهار کرد: بیش از ۵۰ برنامه متنوع و ویژه برای دهه فجر امسال در شهرستان حاجی آباد برنامه ریزی شده است، امیدوار هستیم با اجرای این برنامه ها و همکاری مردم و دولت، دهه فجری با نشاط را شاهد باشیم.
جهانگیری اظهار کرد: دهه فجر سال جاری ۴۰ پروژه عمرانی در بخش های آموزشی، طرح های عمرانی شهری و روستای ، خدماتی، زیربنایی، فرهنگی و ورزشی، گاز رسانی، جهاد کشاورزی، برق رسانی، آب و فاضلاب، آسفالت راه شهری و روستایی و بخش خصوصی با اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم به بهره برداری می رسند.
وی با بیان اینکه پروژه های عمرانی دراین شهرستان با اعتباری بالغ بر ۶۵ میلیاردو ۷۵۰ د تومان به بهره برداری می رسد.
جهانگیری بیان داشت : افتتاح بخشی از پروژه های دهه فجر با حضور استاندار برگزار خواهد شد که افتتاح گلخانه های سبزی و صیفی کل شهرستان به مساحت ۲۱ هکتار با اعتبار ۲۱۰ میلیون تومان ، کلنگ زنی پروژه گاز رسانی به روستاهای باینوج، دهستان بالا و پایین به طول ۳۲ کیلومتر با اعتبار ۵۵ میلیون تومان، افتتاح واریانت جنب ترانشه حاجی آباد(به طول ۹۰۰ متر و یک پل دهنه ۴ متری) ، غبارروبی و عطر‌افشانی قبور شهداء، افتتاح پروژه های مربوط به شرکت توزیع برق با اعتبار بالغ بر ۴۰میلیون و هشتصد پانزده تومان ، افتتاح پروژه پایش تصویری شهر و اصلاح محله گودکعنوئیه،افتتاح چمن طبیعی مجموعه ورزشی انقلاب با اعتبار پنج میلیون تومان، افتتاح ۲۷۰ واحد مسکن گروههای ساخت با اعتبار یک میلیاردو ۲۹۶ میلیون تومان از برنامه‌های پیش‌بینی شده زمان حضور استاندار در حاجی آباد برای ایام‌الله دهه فجر است.
وی افزود: اجرای طرح آبیاری تحت فشار به مساحت ۱۱۷۰ هکتار با اعتبار ۸۱میلیونو نهصد تومان،افتتاح سد سنگی ملاتی سراح امدی و مهر آوران و رحیم آباد ،افتتاح مرکز بهداشتی درمانی احمد آباد و افتتاح اورژانس ۱۱۵ فارغان،افتتاح پایانه مسافر بری و ساختمان اتش فشانی احمدی و افتتاح ۱۰ واحد مسکن مدد جویان کمیته امداد امام خمینی(ره) بخش احمدی،افتتاح ساختمان دهیاری جغان ؤ روستای رزدرو افتتاح پارک روستایی روستای طاشکوئیه و خانه عالم روستای گنج از دیگر پروژه های است که در دهه فجر به بهره برداری می رسد.
در این جلسه مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره تعزیرات شهرستان نیز برگزار شد و از زحمات اقای خشنود تشکر و اقای کاوه به عنوان مسئول جدید این اداره معارفه شدند.
بر اساس این گزارش در این جلسه فرماندار، رئیس بسیج اساتید استان و جمعی از اساتید دانشگاه و مهندس مدنی مدیرکل تعزیرات استان هرمزگان و مسئولان ادارات شهرستان حضور داشتند.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=66851

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.