ورزشکاران هرمزگانی در سومین دوره رقابت‌های ووشوی بسیج کشور توانستند با کسب یک مدال نقره و دو برنز و همچنین تصاحب چهار سهمیه حضور در المپیاد به کار خود پایان دهند.     به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سومین دوره رقابت‌های ووشوی بسیج قهرمانی کشور طی سه روز با حضور ۳۲ تیم از سراسر کشور در ...

ورزشکاران هرمزگانی در سومین دوره رقابت‌های ووشوی بسیج کشور توانستند با کسب یک مدال نقره و دو برنز و همچنین تصاحب چهار سهمیه حضور در المپیاد به کار خود پایان دهند.

خبرگزاری فارس: هرمزگان 4 سهمیه المپیاد را گرفت

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سومین دوره رقابت‌های ووشوی بسیج قهرمانی کشور طی سه روز با حضور ۳۲ تیم از سراسر کشور در قالب ۴۵۰ ورزشکار به مدت سه روز در مجموعه ورزشی قدس شهر تاریخی همدان برگزار شد و ورزشکاران هرمزگانی توانستند با کسب یک مدال نقره و دو برنز و همچنین تصاحب چهار سهمیه حضور در المپیاد به کار خود پایان دهند.

در بخش ساندا محمدصدرا اردشیری و علی‌اکبر صمدی موفق به کسب مدال برنز و سهمیه حضور در المپیاد بسیج شدند و محمد فخری فقط موفق به دریافت سهمیه المپیاد شد.

در بخش تالو میثم حسن‌زاده توانست علاوه بر کسب سهمیه المپیاد نیز مدال نقره این دوره از رقابت‌ها را از آن خود کند.

نفرات اعزامی به این دوره از رقابت‌ها در بخش ساندا محمدصدرا اردشیری ۳۷ کیلوگرم، علیرضا صمدی ۴۰ کیلوگرم، علی‌اکبر صمدی ۴۳ کیلوگرم، امیرحسین ذاکری ۴۶ کیلوگرم، محمد فخری ۴۹ کیلوگرم، رضا غفاری ۵۲ کیلوگرم و در بخش تالو سید سحاب علوی، میثم حسن‌زاده و حامد ویسی شیخ رباط حضور داشتند و ابوالفضل لاله‌زاری به عنوان سرپرست، عارف رگبار به عنوان سرمربی، جعفر اطهری مربی ساندا و طاهر قاسمی مربی تالو در این دوره از رقابت‌ها حاضر بودند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=13556

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.