معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ساخت مسکن اجتماعی با اولویت اقشار کم‌‌درآمد تا سه ـ چهار ماه آینده آغاز می‌شود و جزئیات آن به اطلاع مردم می‌رسد. سید محمد پژمان صبح امروز در حاشیه مراسم افتتاح مسکن مهر اردبیل اظهار داشت: دولت یازدهم مصمم است تا مسکن اجتماعی را اجرایی و عملیاتی کند که ...

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ساخت مسکن اجتماعی با اولویت اقشار کم‌‌درآمد تا سه ـ چهار ماه آینده آغاز می‌شود و جزئیات آن به اطلاع مردم می‌رسد.

خبرگزاری فارس: ساخت مسکن اجتماعی با اولویت اقشار کم‌درآمد تا 4 ماه آینده


سید محمد پژمان صبح امروز در حاشیه مراسم افتتاح مسکن مهر اردبیل اظهار داشت: دولت یازدهم مصمم است تا مسکن اجتماعی را اجرایی و عملیاتی کند که در قالب برنامه جامع دو سه ماه آینده جزئیات آن به اطلاع مردم می‌رسد تا زمینه برای ساخت مسکن اجتماعی فراهم آید.

وی به تکمیل تمام واحدهای مسکونی مهر اشاره کرد و گفت: دولت یازدهم به تعهدات مسکن مهر پایبند است و تلاش می‌کنیم تا پایان امسال همه واحدهای مسکن مهر را که درحال احداث است تکمیل کرده و به متقاضیان تحویل دهیم.

پژمان افزود: افتتاح‌های مسکن مهر به شکل زنجیره‌ای تا پایان سال در استان‌های مختلف ادامه خواهد داشت و استان اردبیل نیز جزو استان‌هایی است که با کمترین مشکل در تامین نقدینگی، این واحدها را در حال احداث و تکمیل دارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: ما با بانک مسکن در حال رایزنی برای افزایش رقم تسهیلات پرداختی به مسکن اقشار کم درآمد هستیم که در روزهای آینده این کار به نتیجه می‌رسد.

پژمان تصریح کرد: دولت قبلی ساخت ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار واحد مسکن مهر را آغاز کرده بوده که تا ابتدای دولت یازدهم ۵۰ درصد آنها افتتاح شده بود و بقیه بر زمین مانده بوده در حالی که قرار بود در این شش ماه این واحدها احداث و تحویل گردد.

معاون وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: ما تکمیل پروژه‌های مسکن مهر را در یک سال گذشته برعهده گرفته و تاکنون بیش از ۸۰ درصد واحدها تحویل داده شده که تا پایان امسال پرونده مسکن مهر در کشور بسته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، پژمان در پایان سخنان خود تعهد دولت یازدهم را در تامین مسکن برای دهک‌های پایین جامعه یادآور شد و گفت: ما در قالب مسکن اجتماعی با همکاری نهادهای حمایتی و اجتماعی همچون بهزیستی، تامین اجتماعی، کمیته امداد و خیرین مسکن‌ساز در تلاش هستیم تا تفاهمنامه‌ همکاری با آنها به امضا برسد و با واگذاری زمین امر احداث بنا به همت نهادها و دستگاه‌های مرتبط اجرایی و عملیاتی شود که بر همین اساس قرار است برای اقشار کم درآمد ۳۰ هزار واحد مسکن مهر احداث و تحویل داده شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=13545

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.