مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان از ساخت ۲ زمین ورزشی روستایی و ۲ زمین ورزشی چمن مصنوعی در شهرستان جاسک خبر داد. واقع در بخش شرقی هرمزگان، غلامعلی دانشور امروز در مراسم تجلیل از تعدادی از ورزشکاران و جوانان این شهرستان شرقی ضمن تشکر از حضور فرماندار در این مراسم گفت: گودرزی وزیر ورزش و ...

مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان از ساخت ۲ زمین ورزشی روستایی و ۲ زمین ورزشی چمن مصنوعی در شهرستان جاسک خبر داد.

خبرگزاری فارس: ساخت 4 زمین ورزشی روستایی در جاسک


واقع در بخش شرقی هرمزگان، غلامعلی دانشور امروز در مراسم تجلیل از تعدادی از ورزشکاران و جوانان این شهرستان شرقی ضمن تشکر از حضور فرماندار در این مراسم گفت: گودرزی وزیر ورزش و جوانان، خادم معاونت حقوقی مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت و سایر معاونین، جادری استاندار و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی توجه و نگاه ویژه‌ای به رشد و توسعه  ورزش در استان دارند.

این مسئول اضافه کرد: با وجود کمبود اعتبارات در سالی که گذشت بیش از ۱۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی و ملی به رشد و توسعه زیرساخت‌ها در استان اختصاص یافته که این کمک‌ها برای تکمیل ۱۴ پروژه ورزشی نیمه‌تمام در شهرستان‌های جاسک، رودان، قشم، بستک، پارسیان، بندرلنگه و میناب بوده است.

وی یادآور شد: امسال هم با مساعدت‌های وزیر ورزش و جوانان و استاندار هرمزگان اعتبارات خوبی برای تکمیل و احداث پروژه های جدید مصوب شده و نگاه مدیریت عالی ورزش استان به همه شهرها، بخش‌ها و روستاهای استان است.

دانشور گفت: از زمان قبول مسئولیت مدیرکلی ورزش و جوانان استان چند بار از تمامی شهرستان‌ها و بخش‌های استان بازدیدهای داشته‌ایم و همه نقاط استان را با دیدی باز و کارشناسانه مورد بررسی قرار داده‌ایم؛ به تدریج برای روستاهای بالای هزار نفر جمعیت یک زمین ورزشی روستایی و برای روستاهای بالای سه هزار نفر جمعیت به ترتیب اولویت ظرف مدت سه تا پنج سال سالن ورزشی چند منظوره احداث خواهیم کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان تصریح کرد: ساخت دو زمین ورزشی روستایی و دو زمین چمن مصنوعی با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال از اعتبارات ملی و مشارکت‌های مردمی شهرداری جاسک به زودی آغاز می‌شود.

وی افزود: به باشگاه‌هایی که پروانه باشگاهی دریافت کنند تا سقف ۱۰ تا ۵۰ میلیون ریال به عنوان کمک بلاعوض و از وام‌های زودبازده به باشگاه‌های استان ۳۰ تا یک میلیارد ریال با سود ۶ تا ۱۲ درصد پرداخت می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان از پرداخت هزینه تیم‌های ورزشی برای شرکت در مسابقات استانی و کشوری که تأییدیه فدراسیون داشته باشند، خبر داد.

متولی ورزش هرمزگان در ادامه پیرامون هفته جوان، ستاد ساماندهی اوقات فراغت جوانان، ستاد ازدواج و توجه این اداره‌کل به دو مقوله ورزش و جوانان مطالبی بیان کرد و افزود: استان هرمزگان در سطح ساماندهی امور جوانان در سال گذشته مقام دوم و در ستاد ازدواج مقام چهارم را کسب کرده است.

دانشور افزود: مبلغ ۵۰ میلیون ریال برای تامین وسایل و امکانات ورزشی برای هیئت‌های ورزشی شهرستان جاسک اختصاص می‌یابد.

سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک نیز گفت: با توجه نظام مقدس جمهوری اسلامی زیرساخت‌ها و فضاهای ورزشی خوبی در حوزه ورزش جاسک احداث شده که قابل تقدیر است.

علی سالاری از آمادگی فرمانداری برای کمک به ورزش این شهرستان خبر داد و افزود: توجه به زیرساخت‌های ورزشی و کمک به هئیت‌ها و تیم‌های ورزشی باید از اولویت‌ها در این شهرستان باشد.

مسئولان هیئت‌های ورزشی، باشگاه‌ها و شوراهای شهر و روستای شهرستان جاسک نیز در ادامه پیرامون مسائل و مشکلات در زمینه‌های تشکیل کلاس‌های داوری و مربیگری در رشته‌های مختلف ورزشی، کمک به توسعه زیرساخت‌ها در روستاهای بخش مرکزی و لیردف، احداث زمین ورزشی در محلات و همچنین کمک به ازدواج و اشتغال جوانان مطالبی بیان کردند.

در پایان این نشست از ۲۰ جوان برتر و نخبه ورزشی و هنری جاسک تقدیر شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=13269

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.