سایت‌های خبری شورشیان قفقازی نوشتند: فرزند رسلان گلایف، رهبر یکی از گروه‌های شورشی چچن که رستم نام داشت، در درگیری‌های اخیر سوریه به دست ارتش این کشور کشته شد.   رستمِ تروریست های سوریه کشته شد + عکس جام نیوز؛ العالم نوشت: عربی پرس به نقل از سایت‌های خبری شورشیان قفقازی نوشت: فرزند رسلان گلایف، ...

سایت‌های خبری شورشیان قفقازی نوشتند: فرزند رسلان گلایف، رهبر یکی از گروه‌های شورشی چچن که رستم نام داشت، در درگیری‌های اخیر سوریه به دست ارتش این کشور کشته شد.

 

رستمِ تروریست های سوریه کشته شد + عکس
جام نیوز؛ العالم نوشت:
عربی پرس به نقل از سایت‌های خبری شورشیان قفقازی نوشت: فرزند رسلان گلایف، رهبر یکی از گروه‌های شورشی چچن که رستم نام داشت، در درگیری‌های اخیر سوریه به دست ارتش این کشور کشته شد.

بر اساس این گزارش، رستم، متولد ۱۹۸۸ که در خاورمیانه تحصیل کرده بود، تابستان امسال در قالب یکی از گروه‌های القاعده برای جنگ علیه دولت سوریه وارد این کشور شد.

مشت آهنین ارتش سوریه بر سر شورشیان
پیارم به نقل از جام نیوز
ارتش سوریه در ادامه درگیری ‌با شورشیان در شهر حلب یکی از مراکز فرماندهی آنان در این شهر را ویران کرده است.
بر اساس این گزارش، این مرکز فرماندهی که در منطقه «سید علی» شهر حلب قرار داشت روز چهارشنبه (اول شهریور) به دست نیروهای ارتش سوریه تخریب شد.
نیروهای امنیتی سوریه نیز تعداد زیادی از شورشیان را در محله سیف الدوله در شهر حلب از پای درآوردند.
نیروهای ارتش سوریه همچنین تعداد زیادی از شورشیان را در محله‌های در منطقه نهر عایشه در دمشق ،جسر القنطره و جوسیه در شهر حمص در غرب سوریه هدف قرار داده و از پا درآورده‎اند و خسارات سنگینی را به شورشیان در شهرهای دمشق، ادلب و حما وارد کردند

۴ نظامی در جنوب شرق ترکیه کشته شدند
فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه:

، در حمله به کاروان نظامیان ترکیه در جنوب شرق این کشور، ۴ نظامی کشته و ۲ نفر مجروح شدند.
این حملات به دنبال بمب گذاری روز دوشنبه که منجر به کشته شدن ۹ نفر و مجروح شدن بیش از ۶۰ نفر در «غازی انتب» در جنوب ترکیه شد صورت گرفت.

دولت این حملات را به شورشیان پ. ک. ک نسبت داده است اما پ. ک. ک این اتهام را رد کرده است.درگیری دولت ترکیه با پ.ک.ک طی ۳ دهه گذشته دست کم ۴۵ هزار کشته بر جای گذاشته است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1555

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.