شهردار منطقه ۴ مشهد از برپایی جشنواره شعبانیه به مناسبت فرارسیدن اعیاد پر فیض ماه شعبان از ۲۵ خرداد تا ۱۳ نیر ماه در این منطقه خبر داد.   به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ مشهد، جواد اصغری اظهار داشت: جشنواره شعبانیه از ۲۵ خرداد تا ۱۳ ...

شهردار منطقه ۴ مشهد از برپایی جشنواره شعبانیه به مناسبت فرارسیدن اعیاد پر فیض ماه شعبان از ۲۵ خرداد تا ۱۳ نیر ماه در این منطقه خبر داد.

خبرگزاری فارس: برپایی جشنواره شعبانیه در منطقه 4 مشهد

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ مشهد، جواد اصغری اظهار داشت: جشنواره شعبانیه از ۲۵ خرداد تا ۱۳ تیر ماه برگزار می‌شود که در نظر داریم به منظور افزایش شادی و نشاط شهروندان جشن‌های محله‌ای برپا کنیم.

وی با اشاره به جشن‌های محله‌ای در بوستان‌های سطح منطقه از ششم تیر ماه همه روزه به مدت یک هفته، اظهار کرد: آذین‌بندی و فضاسازی با پرچم‌های الوان در محلات و مساجد سطح منطقه با مشارکت شهروندان و برگزاری جشن‌های شاد ویژه روز میلاد حضرت علی اکبر(ع) و امام زمان(عج) از دیگر برنامه‌های ایام شعبانیه است.

شهردار منطقه ۴ مشهد ویژه برنامه‌های تربیت‌بدنی در این ایام را بسیار متنوع دانست و افزود: ثبت‌نام و اجرای مسابقات فوتسال، برگزاری همایش تفریحی خانوادگی به مناسبت اعیاد شعبانیه و بازی‌های بومی محلی ویژه بانوان، برگزاری مسابقه نقاشی و همایش تفریحی ورزشی و برپایی ایستگاه‌های ورزشی برای کودکان و مسابقات ورزشی آقایان از برنامه‌های تربیت‌بدنی در این ایام است.

اصغری تصریح کرد: این برنامه‌ها با تاکید بر ترویج باورهای دینی، کمک به خلاقیت، رشد و شکوفایی استعدادها، غنی‌سازی اوقات فراغت، کاهش آسیب‌های اجتماعی، توسعه ورزش همگانی، معرفی فرهنگ‌های بومی و محلی، ارتقای آگاهی و تقویت مناسبات انسانی و افزایش نشاط اجتماعی با بهره‌گیری از فضای معنوی اعیاد مذهبی برگزار می‌شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4947

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.