رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان حاجی ‌آباد گفت: با اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی ویژه ماه رمضان ۴ واحد متخلف در سطح شهرستان حاجی ‌آباد پلمب شد.   رامین آشوری  پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران درگفتگو با خبرنگار خبرنگار پیارم اظهار داشت: طرح تشدید کنترل و نظارت بر ...

رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان حاجی ‌آباد گفت: با اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی ویژه ماه رمضان ۴ واحد متخلف در سطح شهرستان حاجی ‌آباد پلمب شد.

 

رامین آشوری  پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران درگفتگو با خبرنگار خبرنگار پیارم اظهار داشت: طرح تشدید کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی با هدف مبارزه با تخلفات صنفی در واحدهای شهرستان اجرا شد و واحدهای صنفی متخلف در سطح شهرستان شناسایی شده و برخوردهای لازم با آنها انجام شد.

 

وی افزود: در این طرح که به مدت سه روز و با هدف پاکسازی صنوف از مظاهر علنی فساد، ارتقای امنیت اخلاقی در جامعه اصناف و نیز ارزیابی میزان پایبندی متصدیان واحدهای صنفی به قوانین ابلاغی اجرا شد، ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی حاجی ‌آباد  از بیش از ۸۰ واحد صنفی فعال در منطقه بازدید کردند.

 

رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان حاجی ‌آباد بیان کرد: با اجرای این طرح به ۴ واحد صنفی تذکر زبانی و کتبی صادر و۴ واحد صنفی به علت عدم رعایت قوانین و مقررات صنفی و تکرار تخلفات پلمب شدند تا از بروز دوباره تخلف در این واحدهای در سطح شهرستان جلوگیری شود.

 

آشوری از تشدید برخورد با متخلفان در این حوزه خبر داد و گفت: با توجه به اینکه این واحدها به صورت مستقیم با مردم ارتباط داشته و اقدام به توزیع اقلام مورد نیاز آنها می‌کنند جلوگیری از تخلفات این واحدها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده که در این راستا با اجرای مداوم چنین طرح‌هایی و بازرسی از واحدهای صنفی تلاش می‌کنیم تا تخلفات در این زمینه را به حداقل برسانیم.

 

رئیس اداره صنعت معدن تجارت حاجی اباد تاکید بر مشارکت و همکاری مردم در اجرای این طرح تصریح کرد: انتظار می‌رود تا مردم نیز در این زمینه تعامل لازم را با نیروی انتظامی داشته و در صورت مشاهده هر گونه تخلف صنفی در سطح شهرستان مراتب را گزارش دهند تا برخوردهای قانونی و به‌موقع با متخلفات در واحدهای صنفی پارس‌آباد انجام شده  از بروز نابسامانی‌ها و نارضایتی‌ها جلوگیری شود.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=62680

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.