* علیرضا زاکانی در خصوص حضور هاشمی رفسنجانی در انتخابات و تایید صلاحیتش گفته: شورای نگهبان به وظیفه خود عمل خواهد کرد اما اگر به هر دلیل از فیلتر شورای نگهبان عبور کند شکست خواهد خورد و در کنار شکست‌های دیگر در تاریخ ثبت خواهد شد. * محمد رضا عارف کاندیدای اصلاح طلب: اصلاح طلبان ...

* علیرضا زاکانی در خصوص حضور هاشمی رفسنجانی در انتخابات و تایید صلاحیتش گفته: شورای نگهبان به وظیفه خود عمل خواهد کرد اما اگر به هر دلیل از فیلتر شورای نگهبان عبور کند شکست خواهد خورد و در کنار شکست‌های دیگر در تاریخ ثبت خواهد شد.

* محمد رضا عارف کاندیدای اصلاح طلب: اصلاح طلبان نمی‌توانند نسبت به انقلاب و کشور بی‌تفاوت باشند لذا با سازوکار قانونی در صدد ایجاد اصلاح هستند.

 

* اسحاق جهانگیری عضو حزب کارگزاران سازندگی که نام وی به عنوان یکی از کاندیداهای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری مطرح است گفته است: من فقط در صورت اجماع اصلاح طلبان در انتخابات شرکت خواهم کرد و به صورت مستقل وارد عرصه نخواهم شد.

 

* اسفندیار رحیم مشایی در پاسخ به سوالی مبنی بر حمایت های احمدی نژاد از وی گفت: چه اشکالی دارد که آقای احمدی نژاد از من حمایت کند؟ چه اشکالی دارد بنده مورد حمایت رئیس جمهور باشم؟.مگه اشکالی دارد؟ اشکالی ندارد که.

 

* بی بی سی فارسی که اخبار انتخاباتی سید محمد خاتمی را به طور کامل پوشش می دهد، شروط وی را که چندان ارتباطی به انتخابات ندارد، نوعی بازی و “فعالیت پیش انتخاباتی” می داند.

 

* محمد رضا تابش نماینده مجلس اظهار داشت: بنده اگر جای آقایان هاشمی و خاتمی بودم با توجه به مسایل چند روز اخیر تصمیم می گرفتم در انتخابات کاندیدا شوم.

 

* قدرت الله علیخانی گفته است: اظهارات آقای خاتمی در رسانه ها حاکی از عدم تمایل برای شرکت در انتخابات است اما آنگونه که اطلاع دارم آقای خاتمی مساله انتخابات را همین جا رها نکرده اند و دعوت کنندگان خود را به سوی آقای هاشمی سوق می دهند.

 

* محسن رضایی در پاسخ به سوالی در مورد ترکیب کابینه اش گفت: از تعدای از نامزدهای فعلی در دولتم استفاده خواهم کرد. از هر کس کارامد باشد در دولتم استفاده می کنم.

 

* باقری لنکرانی کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری گفت: اگر پیروز انتخابات شوم در کابینه‌ام از احمدی‌نژاد استفاده نمی‌کنم.

 

* آیت الله مهدوی کنی در دیدار با حداد عادل بیان داشته است که از هر ائتلافی از جمله ائتلاف سه گانه پشتیبانی می کنم و برای به وحدت رسیدن اصولگرایان تلاش خواهم کرد.

 

* عباس سلیمی نمین تحلیلگر مسائل سیاسی معتقد است: در انتخابات سال ۸۸ هاشمی با عنوان تنها بازیگردان صحنه حضور داشت و امروز نیز در کنار هاشمی می‌توان گفت که احمدی‌نژاد نیز از بازیگردانان اصلی صحنه به‌شمار می‌رود.

 

* غلامعلی حداد عادل عضو ائتلاف پیشرفت می گوید: سعی ما در ائتلاف پیشرفت این است که تا آخر به شروط ائتلاف پایبند باشیم.

 

* مصطفی کواکبیان در پاسخ به پرسشی در خصوص آنکه موسوی و کروبی را فتنه گر یا اصلاح طلب می دانید اظهار کرد: در این خصوص بهترین مرجع سخنان آقای عسکر اولادی است.

 

* قالیباف با بیان اینکه شورای شهر محل احزاب و گروه‌های سیاسی نیست، تصریح کرده: بهتر است مسائل سیاسی را در حاشیه بگذارند تا اتفاقی که در شورای اول پیش آمد و با جدل و اختلاف همراه شد تکرار نشود. مردم باید بدانند شورای شهر محل کار سیاسی نیست.

 

* یک عضو ارشد جبهه پایداری اخیرا در بازدید از یک سایت خبری به دست اندرکاران این سایت گفته است در صورت رد صلاحیت لنکرانی ترجیح ما حمایت از سعید جلیلی است.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3831

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.