مسئول بسیج سازندگی سپاه حاجی آباد گفت: به همت بسیج سازندگی ۳۸۴ هکتار از زمینهای کشاورزی سید جوذر به بسیجیان واگذار می‌شد. محمد رضا نیکویی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پیارم اظهار داشت: به منظور خدمت رسانی به مردم مناطق محروم حاجی آباد، فراهم کردن فرصت اشتغال برای جوانان و نوجوانان، کمک به توسعه و ...

مسئول بسیج سازندگی سپاه حاجی آباد گفت: به همت بسیج سازندگی ۳۸۴ هکتار از زمینهای کشاورزی سید جوذر به بسیجیان واگذار می‌شد.

محمد رضا نیکویی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پیارم اظهار داشت: به منظور خدمت رسانی به مردم مناطق محروم حاجی آباد، فراهم کردن فرصت اشتغال برای جوانان و نوجوانان، کمک به توسعه و آبادانی شهرستان و ایجاد فضای سبز، بسیج سازندگی سپاه حاجی آباد اقدام به این کار کرده است.

وی افزود: بسیج سازندگی چون سال‌های گذشته در عرصه‌های عمران و آبادانی، اشتغال‌زایی برای خانواده‌های کم درآمد و محروم، ۳۸۴ هکتار زمین کشاورزی به ۴۸ نفر از برادران ایثارگر بسیجی واگذار می‌کند.

مسئول بسیج سازندگی بیان کرد: این طرح در راستای ایجاد فرصت مناسب اشتغال‌زایی برای جوانان بخش‌های محروم  و با حضور و تدابیر فرمانده سپاه حاجی آباد صورت پذیرفته است.

 

نیکویی ادامه داد: ۳۸۴ هکتار زمین به همراه ۱۰ حلقه چاه آب برای بحث اشتغال ۴۸ نفر از برادران ایثارگر و بسیجی روستای سید جوذر شهرستان حاجی آباد برای انجام فعالیت‌های کشاورزی و کشت مواد غذایی و مرکبات مورد نیاز مردم حاجی آباد  واگذار می‌شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5354

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.