معاون برنامه‏ریزی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از صدور ۳۸ فقره پروانه بهره‏برداری صنعتی در استان سمنان خبر داد.     به گزارش پیارم به نقل از  خبرگزاری فارس از سمنان حسن قانع ظهر امروز در گفت‏وگو با خبرنگاران، از صدور ۳۸ فقره پروانه بهره‏برداری صنعتی در استان سمنان طی پنج ماهه سال ۹۲ ...

معاون برنامه‏ریزی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از صدور ۳۸ فقره پروانه بهره‏برداری صنعتی در استان سمنان خبر داد.

خبرگزاری فارس: صدور 38 فقره پروانه بهره‏برداری صنعتی در استان سمنان

 

 

به گزارش پیارم به نقل از  خبرگزاری فارس از سمنان حسن قانع ظهر امروز در گفت‏وگو با خبرنگاران، از صدور ۳۸ فقره پروانه بهره‏برداری صنعتی در استان سمنان طی پنج ماهه سال ۹۲ خبر داد.

وی گفت: در پنج ماه سال‏جاری در حدود ۳۸ فقره پروانه بهره‏برداری با سرمایه‏گذاری ۶۶۷ میلیارد و ۶۸۹ میلیون ریال و اشتغال ۳۶۰ نفر در استان سمنان صادر شده است.

معاون برنامه‏ریزی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در همین مدت، تعداد ۱۸۲ فقره جواز تأسیس با پیش‏بینی سرمایه‏گذاری ۶ هزار و ۲۵۹ میلیارد و ۴۷۸ میلیون ریال و پیش‏بینی اشتغال ۳ هزار و ۷۵۰ نفر در این استان صادر شده است.

قانع تأکید کرد: همچنین در پنج ماهه سال ۹۲ تعداد هشت فقره طرح توسعه با سرمایه ۵۴۹ میلیارد و ۵۶۷ میلیون ریال و اشتغال ۲۶۶ نفر در استان سمنان صادر شده است.

معاون برنامه‏ریزی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان خاطرنشان کرد: در حال حاضر، استان سمنان دارای هزار و ۹۴۹ فقره پروانه بهره‏برداری با سرمایه‏گذاری ۲۱ هزار و ۱۶ میلیارد ریال و اشتغال بیش از ۴۵ هزار و ۷۴۷ نفر است.

قانع بیان داشت: هزار و ۷۴۶ فقره جواز تأسیس نیز با سرمایه بالغ بر ۶۳ هزار و ۱۸۶ میلیارد ریال و اشتغال ۴۲ هزار و ۱۴۴ نفر در استان سمنان صادر شده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7157

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.