رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سیریک گفت: ۳۸ هکتار زمین به ارزش ۱۱۴ میلیارد ریال در روستای طاهرویی با هدف مقابله با زمین‌خواران و رفع تصرف عدوانی اراضی ملی با اجرای حکم دستگاه قضائیه رفع تصرف و به دولت برگردانده شد.   به گزارش  پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از سیریک، عنایت الله شعبانی ...
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سیریک گفت: ۳۸ هکتار زمین به ارزش ۱۱۴ میلیارد ریال در روستای طاهرویی با هدف مقابله با زمین‌خواران و رفع تصرف عدوانی اراضی ملی با اجرای حکم دستگاه قضائیه رفع تصرف و به دولت برگردانده شد.
خبرگزاری فارس: 38 هکتار اراضی ملی در روستای طاهرویی سیریک رفع تصرف شد

 

به گزارش  پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از سیریک، عنایت الله شعبانی ظهر امروز در این رابطه اظهار داشت: به منظور نگهداری و حفاظت از منابع دولت و جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو و مقابله با زمین خواران و در اجرای تبصره یک ماده ۵۵ قانون اراضی حفاظت و بهره برداری از جنگل‌ها و مراتع کشور این حکم صورت گرفته است

وی افزود:  با توجه به منویات رهبری معظم انقلاب مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید با یک عزم جدی و اراده جمعی در راستای  جلوگیری از زمین خواری و حفاظت بیش از پیش از منابع طبیعی اهتمام داشته و به مردم آگاهی‌های لازم را بدهند.

رئیس اداره منابع طبیعی سیریک با تاکید بر اینکه نقش رسانه‌های گروهی مانند صدا و سیما، خبرگزاری‌ها، مطبوعات در این خصوص بسیار مهم است، ادامه داد: تشریح موضوع و افزایش آگاهی‌ها و اطلاعات مردم شهرستان در خصوص موضوع زمین خواری و حفاظت از منابع طبیعی و نحوه برخورد دستگاه‌های مختلف ذی‌ربط با متخلفان در این موضوع و بازگو کردن نتیجه وخیم تخریب منابع طبیعی بسیار مهم و تاثیرگذار است.

شعبانی تصریح کرد: همشهریان می‌توانند برای گزارش تخلفات احتمالی در خصوص تصرف اراضی ملی، قطع درختان و برداشت غیر مجاز با دهیاران، شوراهای اسلامی، بخشداری‌ها و یا با شماره تماس رایگان ۰۹۶۹۶ یگان حفاظت مستقر در منابع طبیعی شهرستان به صورت شبانه روزی تماس حاصل نمایند.

شعبانی بیان داشت: از سال گذشته تاکنون در شهرستان سیریک بیش از ۱۱۵ هکتار زمین از متصرفین و زمین خواران با همکاری دستگاه قضائیه رفع تصرف و به دولت برگردانده شده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4501

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.