خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی مشهد از افزایش ۳۶درصدی تماس‌ مردمی با ۱۱۰ خبر داد و گفت: این افزایش نشان‌دهنده اعتماد مردم به نیروی انتظامی بوده و در راستای این تعامل شاهد کاهش ۲۶درصدی جرائم خاص و خشن در سال جاری در مشهد هستیم. به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، احد کریمی ...

خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی مشهد از افزایش ۳۶درصدی تماس‌ مردمی با ۱۱۰ خبر داد و گفت: این افزایش نشان‌دهنده اعتماد مردم به نیروی انتظامی بوده و در راستای این تعامل شاهد کاهش ۲۶درصدی جرائم خاص و خشن در سال جاری در مشهد هستیم.

خبرگزاری فارس: افزایش 36درصدی تماس‌های مردمی با 110/ کاهش 26درصدی جرائم خاص و خشن در سال جاری

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، احد کریمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح منطقه‌ای ارتقا امنیت اجتماعی یکی از طرح‌های مهم در مسیر ارتقا امنیت تلقی می‌شود.

وی افزود: در سال جاری، ۳۹۰۰ طرح منطقه‌ای ارتقا امنیت اجتماعی داشته‌ و در اجرای این طرح ۹۵ هزار مظنون را در واحدهای مختلف دستگیر کرده‌ایم.

فرمانده انتظامی مشهد با ابراز خرسندی از افزایش اعتماد مردم نسبت به نیروی انتظامی، خاطرنشان کرد: افزایش چشمگیر تعداد تماس‌های مردم با ۱۱۰ مبین این مسئله است که بحث اعتمادسازی مردم نسبت به نیروی انتظامی بیشتر و بیشتر شده است.

وی ادامه داد: در سال ۹۰ تعداد کل تماس‌های مردمی با ۱۱۰، ۷۳۹ هزار و ۹۵۲ تماس بوده که این رقم در سال جاری با افزایش ۳۶درصدی به ۹۹۷ هزار و ۸۳۴ تماس رسیده است.

کریمی از افزایش هفت هزار و ۵۳۱ تماس عملیاتی و اعزام واحد گشتی در سال جاری خبر داد و یادآور شد: تماس‌های مردمی برای اعزام واحد گشتی پلیس در سال گذشته ۸۵ هزار و ۲۷ مورد بوده که این رقم در سال جاری به ۹۲ هزار و ۵۵۸ تماس رسیده است.

فرمانده انتظامی مشهد گفت: در حوزه تماس‌های ارشادی، سال گذشته ۲۰ هزار و ۴۶۱ تماس داشته‌ایم و این رقم در سال ۹۱ به ۲۰ هزار و ۹۸۷ تماس رسیده است.

کریمی از افزایش خطوط ۱۱۰ برای تسریع در اعزام واحدهای گشتی و ارتقا خدمت‌رسانی به مردم خبر داد و اذعان داشت: هم‌چنین به دنبال اقدامات صورت گرفته در طرح پاکسازی مواد مخدر،‌مرحله نخست این طرح با موفقیت انجام و تعداد زیادی از معتادان در این طرح دستگیر و روانه کمپ شدند؛ قابل ذکر است که مرحله دوم طرح پاکسازی معتادان از سطح شهر در آینده‌ای نزدیک صورت می‌گیرد.

وی با ابراز خرسندی از کاهش ۲۶ درصدی جرائم خشن و به عنف سال جاری در مشهد، تاکید کرد: سرقت‌های مسلحانه به ویژه در طلافروشی‌های سطح شهر در سال جاری به حداقل ممکن رسیده است.

فرمانده انتظامی مشهد افزود: در سال جاری هشت هزار و ۶۶۳ توزیع‌کننده مواد مخدر و یک تن و ۴۵۰ کیلوگرم مواد مخدر از آنان مشف و دستگیر شده‌اند.

کریمی با اشاره به توقیف ۳۱ هزار و ۹۸۰ مورد موتورسیکلت در سال جاری گفت: در سال جاری ۳۱ هزار و ۹۸۰ موتورسیکلت توقیف و نسبت به تخلف آنان اعمال قانون صورت گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه بواسطه تماس‌های مردمی در سال جاری ۱۰۵ تن اراذل و اوباش در سطح شهر مشهد دستگیر شده‌اند، یادآور شد: در مشارکت نیروهای مردمی با نیروی انتظامی تعداد قابل توجهی از اراذل و اوباش در سطح شهر دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی مشهد گفت: طرح پاکسازی اطراف حرم مطهر رضوی در هفته یک بار به صورت گسترده با همکاری فرمانده انتظامی ثامن صورت می‌گیرد.

کریمی اذعان داشت: تجمعات صنفی و غیرقانونی در سال جاری در شهر مشهد بدون حتی یک مورد درگیری انجام شده است.

فرمانده انتظامی مشهد خاطرنشان کرد: مشهد در کمیسیون امنیت ملی در زمره کلانشهرهایی همراه با سرقت مسلحانه جای نگرفته است و این برای مشهدالرضا توفیقی بزرگی بشمار می‌رود.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3195

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.