قیمت سکه طرح جدید امروز با ۳۴ هزار تومان کاهش یک میلیون و ۷۴ هزار تومان و دلار با ۵۵ تومان نزول ۳۲۴۰ تومان به فروش رسید.   به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، امروز قیمت انواع سکه و ارز در بازار تهران با کاهش قیمت روبرو شد. قیمت سکه طرح جدید ...

قیمت سکه طرح جدید امروز با ۳۴ هزار تومان کاهش یک میلیون و ۷۴ هزار تومان و دلار با ۵۵ تومان نزول ۳۲۴۰ تومان به فروش رسید.

خبرگزاری فارس: افت 34 هزار تومانی قیمت سکه و ۵۵ تومانی دلار

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، امروز قیمت انواع سکه و ارز در بازار تهران با کاهش قیمت روبرو شد.

قیمت سکه طرح جدید با ۳۴ هزار تومان کاهش یک میلیون و ۷۴ هزار تومان، طرح قدیم با ۳۰ هزار تومان نزول یک میلیون و ۶۵ هزار تومان و نیم سکه با ۴ هزار تومان افت ۵۴۹ هزار تومان به فروش رسید.

همچنین ربع سکه ۸ هزار تومان کاهش یافت و به ۳۳۰ هزار تومان رسید، سکه گرمی با ۶ هزار تومان افت قیمت،۲۲۲ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار با کاهش ۲۷۷۰ تومانی ۱۰۸هزار و ۲۷۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

امروز قیمت اونس در بازارهای جهانی با ۱۰٫۱۰ دلار کاهش ۱۳۷۸ دلار، یورو ۴۳۲۰ تومان، دلار با ۵۵ تومان کاهش ۳۲۴۰ تومان و درهم ۹۰۵ تومان فروخته شد.


سکه و ارز قیمت تغییر نسبت به روز گذشته
طرح جدید ۱٫۰۷۴٫۰۰۰ ۳۴۰۰۰
طرح قدیم ۱٫۰۶۵٫۰۰۰ ۳۰۰۰۰
نیم سکه ۵۴۹٫۰۰۰ ۴۰۰۰
ربع سکه ۳۳۰٫۰۰۰ ۸۰۰۰
سکه گرمی ۲۲۲٫۰۰۰ ۶۰۰۰
طلای ۱۸ عیار ۱۰۸٫۲۷۰ ۲۷۷۰
اونس جهانی ۱۳۷۸ دلار ۱۰٫۱۰
دلار ۳۲۴۰ ۵۵
یورو ۴۳۲۰ ۲۰
درهم ۹۰۵

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7427

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.