مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور گفت: جشنواره امام رضا(ع) و برنامه‌های رضوی تاکنون در ۳۱ استان کشورمان اجرا شده است. Tweet   به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، سیدصادق رضایی ظهر امروز در بازدید مدیرکل جمعیت کشافه الله امام المهدی(عج) لبنان از مرکز علوم و نجوم زنجان اظهار کرد: کانون ...

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور گفت: جشنواره امام رضا(ع) و برنامه‌های رضوی تاکنون در ۳۱ استان کشورمان اجرا شده است.

خبرگزاری فارس: اجرای جشنواره امام رضا(ع) و برنامه‌های رضوی در 31 استان

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، سیدصادق رضایی ظهر امروز در بازدید مدیرکل جمعیت کشافه الله امام المهدی(عج) لبنان از مرکز علوم و نجوم زنجان اظهار کرد: کانون پرورش فکری کشورمان در سراسر دنیا با ایجاد تعامل فعالیت‌های مشترکی در داخل و خارج از کشور دارد.

وی با اشاره به اینکه امروز استان زنجان میزبان مسئولان ارشد کشافه‌الله المهدی(عج) کشور لبنان است، گفت: کشافه به معنای سازمان دانش‌آموزی یا کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و محلی است که به فعالیت‌های فرهنگی و هنری پرداخته می‌شود.

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور با اشاره به اینکه کانون پرورش فکری کشورمان تعامل خوبی و فعالیت‌های مشترکی با کشافه‌الله لبنان دارد، تصریح کرد: این مراکز تجربیات، دانش و اندیشه خود را در اختیار همدیگر قرار می‌دهند.

وی آسمان نمای زنجان را یکی از مراکز علوم و نجوم منحصر به فرد کشورمان دانست و گفت: مسئولان لبنانی تلاش می‌کنند نمونه‌ای از این آسمان‌نما را در کشور لبنان احداث کنند.

رضایی با اشاره به اینکه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در طول چند سال گذشته به فعالیت‌های مختلفی در حوزه رضوی می‌پردازد، گفت: دانش‌آموزان علاقه خوبی به این برنامه نشان می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه تاکنون جشنواره امام رضا(ع) در ۳۱ استان کشورمان اجرا شده است، تصریح کرد: ۱۶ استان این برنامه‌ها را به صورت سالیانه برگزار کرده‌اند.

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور ادامه داد: ۱۵ استان دیگر نیز این فعالیت‌ها را در هفته رضوی برای کودکان و نوجوانان اجرا کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های رضوی کانون، مربیان و دانش‌آموزان در حوزه شناخت شخصیت امام رضا(ع) فعالیت‌های مختلفی را انجام می‌دهند، گفت: امام رضا(ع) حق بزرگی بر گردن ایرانیان دارند.

رضایی اضافه کرد: همه فعالیت‌ها و برنامه‌های کانون از جمله ادبیات، نمایش، داستان و… به نوعی رضوی است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه همه مردم باید ولایت پذیر باشند، اظهار کرد: گوهر گمشده مردم این عصر ولایت است.

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور با اشاره به اینکه کلام، اخلاق، فلسفه، علم، دانش و نوع سبک زندگی پیامبر اکرم(ص) باید الگوی همه مسلمانان باشد، گفت: امروزه داشتن اخلاق خوب در خانواده، ادارات و اجتماع کمرنگ شده است.

وی رمز و راز باهم بودن بودن را رعایت اخلاق اسلامی و انسانی دانست و افزود: حضرت مهدی(عج) با ظهور خود غبار از دل همه انسان‌ها پاک می‌کند.

رضایی ادامه داد: حضرت مهدی(عج) با ظهور خود معرفت در دل‌های همه مسلمانان ایجاد می‌کند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7488

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.