مدیرکل زندان‌های هرمزگان گفت: زمینه اشتغال مولد ۳۰۰ مددجو در اردوگاه حرفه آموزی و کار درمانی رودان فراهم شده است.   به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از رودان‌، اکبر سلیمانی پیش از ظهر امروز در بازدید از مجتمع کشاورزی اردوگاه حرفه آموزی و کار درمانی رودان با بیان اینکه زمینه اشتغال مولد ۳۰۰ مددجو در ...

مدیرکل زندان‌های هرمزگان گفت: زمینه اشتغال مولد ۳۰۰ مددجو در اردوگاه حرفه آموزی و کار درمانی رودان فراهم شده است.

خبرگزاری فارس: زمینه اشتغال مولد 300 مددجو در رودان فراهم شده است

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از رودان‌، اکبر سلیمانی پیش از ظهر امروز در بازدید از مجتمع کشاورزی اردوگاه حرفه آموزی و کار درمانی رودان با بیان اینکه زمینه اشتغال مولد ۳۰۰ مددجو در اردوگاه حرفه آموزی و کار درمانی رودان فراهم شده است، اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های هدفمند و استفاده بهینه از امکانات، زمینه جذب تعداد زیادی از مددجویان در مجتمع کشاورزی رودان فراهم می‌شود.

وی افزود: اشتغالزایی یکی از برنامه‌های اصلاحی و تربیتی سازمان زندان‌ها است که در زندان‌های هرمزگان با جدیت دنبال می‌شود.

مدیرکل زندان‌های هرمزگان تصریح کرد: آموزش‌های تخصصی فنی و حرفه‌ای به مددجویان در دستور کار زندان‌های استان است به گونه‌ای که سال گذشته ۳۵۵ نفر گواهینامه مهارت‌های شغلی را دریافت کردند.

سلیمانی افزود: سال گذشته همچنین حدود ۴۰۰ میلیون ریال برای مددجویانی که در بخش‌های کشاورزی، صنایع دستی و خدمات زندان‌های استان اشتغال داشتند حقوق و مزایا پرداخت شده است.

رییس اردوگاه حرفه آموزی و کار درمانی رودان نیز گفت: بیش از ۵ هزار اصله نخل و نهال زیتون، هلو گرمسیری و کنار در مجتمع کشاورزی کشت شده که زمینه اشتغال تعداد زیادی از مددجویان را فراهم کرده است.

رضا درویشی افزود: حدود ۱۰ هکتار نیز به کشت این درختان اختصاص یافته است.

وی تصریح کرد: با هماهنگی‌های انجام شده با کارشناسان جهادکشاورزی، هلو گرمسیری برای نخستین بار است که در شهرستان رودان به زیر کشت رفته است.

رییس اردوگاه حرفه آموزی و کار درمانی رودان گفت: انواع درختان مرکبات از جمله پرتقال، لیمو و نارنج نیز در سطح وسیعی از مجتمع کشاورزی رودان کاشته شده که در مرحله ثمردهی و بهره‌برداری است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4007

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.