مدیر کل زندان‌های هرمزگان گفت: زندان رودان با ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دست ساخت است. به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، اکبر سلیمانی در بازدید میدانی از این زندان رودان اظهار داشت: برای ساخت ندامتگاه ۵۰۰ نفری رودان۶۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص  یافته است که در صورت جذب صد در صدی ...

مدیر کل زندان‌های هرمزگان گفت: زندان رودان با ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دست ساخت است.

خبرگزاری فارس: پیشرفت 30 درصدی ساخت ندامتگاه رودان

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، اکبر سلیمانی در بازدید میدانی از این زندان رودان اظهار داشت: برای ساخت ندامتگاه ۵۰۰ نفری رودان۶۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص  یافته است که در صورت جذب صد در صدی اواخر سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه سرانه نگهداری زندانیان در استان هرمزگان کمتر از میانگین کشوری است، افزود: با بهره‌برداری از این زندان فضای فیزیکی در زندان‌های استان به سرانه کشوری نزدیک می‌شود.

مدیر کل زندان‌های هرمزگان به افزایش جمعیت کیفری زندان‌ها اشاره کرد و ادامه داد: برای حفظ کرامت انسانی و حقوق شهروندی، مددجویان، ساخت این زندان در دستور کار قرار گرفته که نقش بسزایی در کاهش تراکم سایر زندان‌های استان خواهد داشت.

سلیمانی همچنین در نشستی با کارکنان اردوگاه رودان با اشاره به اینکه اساس کار در زندان‌ها بر پایه نظم و امنیت استوار است، تصریح کرد: بدون داشتن امنیت هیچ برنامه‌ای از پیش نمی‌رود و همه کارکنان باید با حساسیت خاصی این موضوع را دنبال کنند.

وی همچنین به اجرای برنامه‌های کاهش آسیب رفتارهای پرخطر در زندان‌ها تاکید کرد و افزود: شرکت مددجویان در برنامه‌های آموزشی، ورزشی، فرهنگی و حرفه آموزی آنان را توانمند و در مسیر اصلاح و تربیت قرار می‌دهد.

مدیرکل زندان‌های هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: ورزش موجب نشاط و شادابی در کارکنان و سبب تقویت روحیه و بهره وری بیشتر در کارها می‌شود.

وی افزود: ورزش سلامتی و تندرستی را به انسانها هدیه می‌کند و انجام برنامه ورزشی هدفمند بسیار سودمند است. ایجاد آمادگی روحی برای انجام کارهای روزانه از دیگر فواید ورزش کردن است که به این مهم باید توجه بیشتری شود.

مدیرکل زندان‌های هرمزگان با اشاره به اینکه ورزش از مفیدترین سرگرمی‌ها است، گفت: در زندان‌های استان توجه ویژه ای به امر ورزش کردن شده و توسعه آن هم در دستور کار است

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3132

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.